Laser Tag

Laser tag
Źródło Pinterest

Miałeś stresujący dzień w pracy? Znudziło Ci się siedzenie na zajęciach i potrzebujesz rozrywki? A może po prostu chcesz się solidnie wyszaleć? Spróbuj zabawy w laser tag. Jest to zespołowy lub indywidualny sport podobny do paintballu. Zasady zabawy są bardzo proste, strzelaj celnie i nie daj się trafić.

Laser tag to zabawa, która wykorzystuje zasadę działania podczerwieni. Gracze zbierają punkty poprzez trafienie w kamizelkę innego gracza, która wyposażona jest w specjalny nadajnik. Chociaż gra wywodzi się z systemu szkolenia amerykańskiej armii, obecnie służy przede wszystkim do świetnej zabawy i w przeciwieństwie do swojego bliskiego krewniaka  paintballu jest całkowicie bezbolesna i nie powoduję nieprzyjemnych siniaków po trafieniu kulką z bliskiej odległości.

Rozgrywka może być jednoosobowa albo drużynowa. Oczywiście zwycięża ten, kto więcej razy trafi przeciwnika. Jedna gra trwa około 20-30 minut. Orientacyjna cena zabawy, na przykładzie oferty jednej z warszawskich firm, wynosi około 30 złotych od osoby za grę. Oczywiście, jeżeli wybierzemy się liczniejszą ekipą albo zdecydujemy na większą ilość potyczek zabawa będzie tańsza.

Barney Stinson w akcji
Źródło Pinterest

Najbardziej znanymi bohaterem serialowym, który z pasją oddawał się zabawie w laser tag jest Barney Stinson z serialu “Jak poznałem waszą matkę”. Nie musimy jednak być fanami serialu, żeby polubić zabawę laserowymi pistoletami. Każdy z nas miał przecież plastikowy pistolet w dzieciństwie, a te wykorzystywane do laser tag nie dość, że pozwalają trafić przeciwnika to jeszcze świecą!

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.