Zgrabna pupa – przydatne ćwiczenia

ćwiczenia na zgrabną pupę

Kształtna i jędrna pupa to marzenie każdej kobiety. Krągłe pośladki wspaniale wyglądają nie tylko w sukienkach, ale także w zwykłych jeansach. To chyba największy atrybut kobiecości. Niestety jak to mówią specjaliści: nic nie dzieje się samo z siebie. Ładna pupa sama się nie zrobi, zwłaszcza jak większość wolnego czasu lubimy spędzać na kanapie przed telewizorem. Co więc robić, aby nasze „siedzenie” ani nie było zbyt duże, ani też zbyt płaskie? To proste! Przede wszystkim ćwiczyć. Odpowiednia dawka ruchu sprawi, że pupa będzie idealna lub przynajmniej bliska ideałowi.

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Chcesz mieć piękne ramiona? Zastosuj te triki!

sposoby na ładne ramiona
żródło: https://pl.pinterest.com

Szczupła talia i ładnie zarysowane biodra to nie jedyna broń kobieca. Są jeszcze ramiona! One również potrafią zwracać na siebie uwagę i wzbudzać „ochy” czy „achy”. Pod warunkiem oczywiście, że są zadbane. Niestety, aby mieć piękne ramiona musimy trochę nad nimi popracować. W przeciwnym razie szybko utracą swoją jędrność, a co za tym idzie – nie będą już tak pięknie prezentować się w letniej sukience na ramiączkach. Istnieje kilka sposobów na piękne ramiona. Najlepiej wdrożyć w życie wszystkie naraz. Wtedy efekt wow gwarantowany!

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Jak mieć piękne ramiona

1d35b40d86142dd5192bcc7e943698f8

Smukłe, zadbane i delikatnie wyrzeźbione ramiona są wspaniałą wizytówką każdej z nas. Niestety pozostawione same sobie, szybko tracą na swej atrakcyjności i jędrności. A prawda jest taka, że przy minimum wysiłku możemy cieszyć się ramionami, które będą pięknie prezentować się w sukience z krótkim rękawem lub koszulce na ramiączkach. 

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Zalety treningu na rowerze stacjonarnym

źródło: pinterest
źródło: pinterest

Wraz z nadejściem jesieni większość z nas traci ochotę na wychodzenie z domu. Coraz mniej czasu spędzamy aktywnie na świeżym powietrzu. Coraz rzadziej chodzimy na siłownię i do klubu fitness. Niestety zmiana aktywnego trybu życia na bierny nie wychodzi nam na dobre. Szybko zaczynają pojawiać się niechciane kilogramy, boczki i brzuszek. Jest jednak pewne rozwiązanie, które pozwala połączyć przyjemne z pożytecznym. Jak się okazuje nie musimy wychodzić z domu, żeby utrzymać formę i nie przytyć. Rozwiązaniem jest stacjonarny rowerek treningowy. Powiem wam szczerze, że od kilku już lat nie potrafię bez niego żyć. 

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Jak spalić 100 kalorii w kilka minut?

pinterest
pinterest

Każda z nas marzy o smukłej sylwetce. Niestety nie każda z nas jest w stanie wytrzymać reżim dietetyczny. Większości nam zdarzają się małe grzeszki, które w momencie gdy nie zostaną naprawione mogą wywołać niemałe szkody. Dobra wiadomość w tym wszystkim jest taka, że bez problemu możemy połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli zjeść ciacho i mieć piękne kształty. Spytacie jak to zrobić? To proste! Wystarczy 10 wolnych minut i gotowe 🙂 

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Wzmocnij całe ciało! Ćwicz TBC

TBC (źródło: jatomifitness.pl)
TBC (źródło: jatomifitness.pl)

Ruch to zdrowie… W zdrowym ciele, zdrowy duch… Z pewnością nie raz słyszeliście te slogany. I faktycznie, jest w nich dużo prawdy. Aktywność fizyczna jest nam potrzebna nie tylko do zachowania pięknej i smukłej sylwetki, ale także zdrowia, dobrego samopoczucia i siły. Będąc sprawnymi fizycznie, mamy więcej chęci do działania. Pamiętajcie, że na inwestowanie we własne ciało i duszę nigdy nie jest za późno. Jeśli nie wiecie, po jakie ćwiczenia sięgnąć, mam dla was małą podpowiedź – TBC.

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Dla zdrowia i urody – pilates

http://pinterest.com/pin/520447300658483702/
http://pinterest.com/pin/520447300658483702/

Pilates – słowo to znane jest chyba każdemu. Osobiście zetknęłam się z nim kilka latem temu, kiedy mój kręgosłup uległ uszkodzeniu i kiedy trafiłam na rehabilitację. Okazało się wtedy, że pilates jest najlepszym lekiem dla mojego chorego kręgosłupa…

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]