Laser Tag

Laser tag
Źródło Pinterest

Miałeś stresujący dzień w pracy? Znudziło Ci się siedzenie na zajęciach i potrzebujesz rozrywki? A może po prostu chcesz się solidnie wyszaleć? Spróbuj zabawy w laser tag. Jest to zespołowy lub indywidualny sport podobny do paintballu. Zasady zabawy są bardzo proste, strzelaj celnie i nie daj się trafić.

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Nauka sportów walki dla dzieci

Nauka sportów walki dla dzieci
Źródło Pinterest

Jeżeli naszego malucha rozpiera energia, powinniśmy zastanowić się nad zapisaniem go na zajęcia, które pozwolą mu spożytkować nadmiar jego sił. Jednym ze sposobów na wykorzystanie niespożytej energii dzieci jest posłanie ich na lekcje sportów walki. Malcy mogą rozpocząć treningi sportów walki już po ukończeniu 5 roku życia.

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Orlik w Miasteczku Wilanów

Otwarty dwa lata temu przy ulicy św. Urszuli Ledóchowskiej orlik, cieszy się wśród mieszkańców Miasteczka Wilanów niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – na terenie wciąż rozwijającego się osiedla niewiele jest miejsc, w których osoby lubiące aktywny wypoczynek mogą zrelaksować się przy rundce kosza czy rozgrywce amatorskiego meczu z kolegami.

dzieci na boisku
źródło: Pinterest

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Gdzie w Warszawie można jeździć na rolkach?

Z jazdą na rolkach jest tak samo, jak z bieganiem – można to robić niezależnie od pory dnia i nocy (jak ktoś lubi), a  także niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Prawdziwym pasjonatom rolek nie przeszkadza ani deszcz, ani palące słońce. W Warszawie jest wiele miejsc doskonale przystosowanych do jazdy na rolkach. Najbardziej znane są Pola Mokotowskie i Park Szczęśliwicki. A co jeśli te dwa miejsca zdążyły rolkarzom się znudzić?

kobieta na rolkach

 

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]