Basen na Targówku – relaks dla dzieci, dorosłych i seniorów

Pływalnia Polonez na warszawskim Targówku dużo wprawdzie przeszła i wycierpiała podczas nieudolnych remontów, ale teraz działa znakomicie i oferuje sport i rozrywkę w wodzie dla każdego, kto nie jest z cukru.

aqua aerobik

Source: self.com via Linda on Pinterest

 

Jeżeli ktoś chce po prostu popływać, to przez większość dni między szóstą piętnaście a dwudziestą drugą jest przynajmniej jeden wolny tor. Poza tym można pozjeżdżać rurą, potaplać się w różnych gejzerkach i kaskadach. Płaci się za trzydzieści lub sześćdziesiąt minut plus ewentualna kara za każdą minutę spóźnienia (nie licząc piętnastu minut przysługujących w pakiecie na przebranie się). W weekendy są tez bilety rodzinne dla jednego dorosłego z dzieckiem lub dwójki z dwojgiem dzieci. Można wykupić sobie karnet okresowy na sześćset minut do wykorzystania przez sześćdziesiąt dni lub roczny karnet na tysiąc dwieście minut. Istnieje możliwość zarezerwowania sobie całego toru na basenie.

Oprócz tego basen oferuje zajęcia nauki pływania – można wykupić karnet na dwadzieścia lekcji po czterdzieści pięć minut na zajęcia w grupie lub też zamówić lekcje indywidualne. Podobnie jest z aqua-aerobikiem – można przyjść na pojedyncze zajęcia wykupić karnet miesięczny. Dla emerytów i rencistów organizowane są zajęcia  gimnastyczno-rekreacyjne z instruktorem. Karnetów nie wolno gubić – za wystawienie nowego naliczana jest opłata manipulacyjna. Dokładniejszych informacji udziela miła pani pod numerem telefonu 22 884-88-00.

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.