Magnetyczny stojak na noże

Porządny zestaw noży kuchennych jest niezbędny w każdej kuchni. Piękne noże ze stali nierdzewnej są w pewnym stopniu postrzegane jako odzwierciedlenie naszych umiejętności kucharskich, dlatego warto je właściwie wyeksponować w kuchni. Idealnym do tego jest magnetyczny stojak na noże.

wieszak magnetyczny na noże

Source: ideeli.com via Irfan on Pinterest

 

Magnetyczny stojak na noże to bardzo wygodne i designerskie rozwiązanie. Kupując go pozbędziemy się problemu z butwiejącymi drewnianymi stojakami i będziemy mogli zawiesić nasze noże w finezyjnych pozycjach – niech każdy zobaczy jakim profesjonalnym sprzętem posługujemy się w kuchni.

Wieszanie noży przypomina nieco zabawę z magnesami na lodówce, ale jest znacznie fajniejsze. Stojaki magnetyczne dostępne są w różnych kształtach, od cieniutkich prostokątów wieszanych na ścianie, po duże kwadraty stawiane na blacie, także kształt i formę stojaka możemy dopasować do wystroju naszej kuchni.

wieszak na noże

Source: uusi.us via Dana on Pinterest

 

Największe wrażenie robią na mnie drewniane stojaki magnetyczne ponieważ na pierwszy rzut oka wydaje się nieprawdopodobne,  że drewno przyciąga stal… jak wiadomo chodzi o wbudowany magnes, ale stojak ten i tak wzbudza duże zainteresowanie gości.

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.
1 comment
  1. To fakt, takie stojaki prezentują się bardzo fajnie, szczególnie w nowoczesnej kuchni. Jestem na tak!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.