Magnetyczny stojak na noże

Porządny zestaw noży kuchennych jest niezbędny w każdej kuchni. Piękne noże ze stali nierdzewnej są w pewnym stopniu postrzegane jako odzwierciedlenie naszych umiejętności kucharskich, dlatego warto je właściwie wyeksponować w kuchni. Idealnym do tego jest magnetyczny stojak na noże.

wieszak magnetyczny na noże

Source: ideeli.com via Irfan on Pinterest

 

Magnetyczny stojak na noże to bardzo wygodne i designerskie rozwiązanie. Kupując go pozbędziemy się problemu z butwiejącymi drewnianymi stojakami i będziemy mogli zawiesić nasze noże w finezyjnych pozycjach – niech każdy zobaczy jakim profesjonalnym sprzętem posługujemy się w kuchni.

Wieszanie noży przypomina nieco zabawę z magnesami na lodówce, ale jest znacznie fajniejsze. Stojaki magnetyczne dostępne są w różnych kształtach, od cieniutkich prostokątów wieszanych na ścianie, po duże kwadraty stawiane na blacie, także kształt i formę stojaka możemy dopasować do wystroju naszej kuchni.

wieszak na noże

Source: uusi.us via Dana on Pinterest

 

Największe wrażenie robią na mnie drewniane stojaki magnetyczne ponieważ na pierwszy rzut oka wydaje się nieprawdopodobne,  że drewno przyciąga stal… jak wiadomo chodzi o wbudowany magnes, ale stojak ten i tak wzbudza duże zainteresowanie gości.

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.