Pod Warszawą powstanie pierwszy w Polsce tunel aerodynamiczny

Już w maju będziemy mogli poczuć radość swobodnego lotu, taką jaką czują spadochroniarze. Wszystko dzięki Flyspot, miejscu w którym grawitacja przestaje istnieć. Tunel aerodynamiczny powstanie na granicy Ożarowa Mazowieckiego.

Flyspot
Źródło Pinterest

Flyspot to pionowy tunel o średnicy 4,5 metra z zamkniętym obiegiem powietrza. Zamontowane wewnątrz wentylatory o mocy 1,4 MW rozpędzają jednorodny strumień powietrza do zawrotnej prędkości 280 km/h. Osoby znajdujące się w tunelu odczuwają takie same wrażenia jak skoczkowie spadochronowi. Tunel w Ożarowie będzie pierwszym tego typu obiektem w Polsce. Obiekt zlokalizowany jest obok obwodnicy Warszawy (przy węźle Warszawa Zachód) w odległości 20 minut od lotniska Okęcie. Rozpoczęcie „lotów” planowane jest na 20 maja.

Wrażenia z wizyty w Flyspot są niesamowite, niestety zabawa nie należy do najtańszych. Za dwa loty (jeden lot trwa minutę) zapłacimy ponad 200 złotych. Planowany cennik prezentuje się następująco:

Dzieci: 2 loty – 219 zł
Dorośli: 2 loty – 249 zł
Pary: 4 loty – 489 zł
Pakiet Familijny: 2 osoby dorosłe i min. 1 osoba poniżej 18 roku życia- 699 zł.

Oczywiście właściciele zapowiadają organizowanie promocji i zniżek okresowych. Osoby zainteresowane tą nietuzinkową atrakcją mogą śledzić oficjalny fabpage projektu. Swój lot możemy zarezerwować przez Internet – dostępne są dokładne terminy co do minuty. Tunel zlokalizowany jest przy ul. Poznańskiej 33 (w Ożarowie). Szczegóły można znaleźć na ich stronie – Flyspot.

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.