Cała Warszawa ćwiczy ZUMBĘ

ZUMBA to genialne połączenie tańca i spontanicznej zabawy. To trening siłowy, który przy pomocy kroków tanecznych sprawia, że nie tylko czujemy się lepiej, ale także lepiej wyglądamy. Dzięki ZUMBIE ciało stało się szczuplejsze, jędrniejsze i atrakcyjniejsze. Ten innowacyjny i obecnie najmodniejszy system fitness oferowany jest przez wiele szkół tanecznych, jak i wiele fitness klubów.

Jednym z miejsc, do którego warto się wybrać na szaloną ZUMBĘ jest Szkoła Tańca RIVIERA, mieszcząca się m.in. tuż przy Metrze Politechnika. Miejsce te jest sprawdzone i cieszy się dużą renomą. Ogromnym atutem szkoły jest to, że oferuje ona atrakcyjne zniżki i bonusy. Najbardziej usatysfakcjonowani powinni być studenci, otrzymujący 5% rabatu.

zajęcia taneczne zumba

 

Jedno wejście na zajęcia ZUMBY (dla osób, które chcą zobaczyć, z czym to się je i na czym polega) w RIVIERZE kosztuje tylko 35zł. Za karnet obejmujący 4 wejścia zapłacimy 100zł. 8 wejść będzie kosztowało nas 180zł. 12 wejść to koszt rzędu 255zł. Z kolei za karnet na 18 wejść (ważny przez 120dni) zapłacimy 360zł.

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.