Bieg Wisły – ważne wydarzenie sportowe dla miłośników biegania

Już 12 maja na prawym brzegu Wisły po raz trzeci wystartuje Bieg Wisły. Jest to impreza dla miłośników biegania i aktywnego spędzania czasu wolnego, jednocześnie pozwalająca na odrywanie zakątków stolicy.

maratończyk

Source: active.com via Jill on Pinterest

 

W tym roku trasa Biegu Wisły uległa nieznacznym poprawkom, wynikającym głównie z powodu remontu nadwiślańskich bulwarów oraz prac przy budowie drugiej linii metra. Poprzednie dwie imprezy odbywały się na lewym brzegu rzeki, w tym roku organizatorzy przenieśli Bieg Wisły na prawą stronę – jest to świetna okazja do zaprezentowania rzadziej uczęszczanych tras. Dystans do przebiegnięcia to 10 kilometrów, start zlokalizowany będzie przy 517 kilometrze Wisły, przy kolektorze burzowym po stronie praskiej. Trasa prowadzić będzie wałem przeciwpowodziowym w stronę Mostu Grota Roweckiego, potem ścieżką spacerową na południe, aż w okolice Mostu Łazienkowskiego. Limit czasu wynosi 2 godziny. Zapisy trwają.

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.