W warszawskiej Wesołej znajduję się jeden z nielicznych w stolicy aquaparków. Ze względu na swoje położenie nazwano go po prostu Wesolandią.  Wesolandia to park wodny, w którym możemy skorzystać z basenu, dać ponieść się rwącej rzece albo oddać relaksacyjnemu masażowi na wodno-powietrznych leżankach.

Aquapark Wesolandia
Aquapark Wesolandia

Zespół basenów Aquaparków Wesolandia przeznaczony jest do aktywności sportowej i rekreacyjnej  dla całych rodzin. W aquaparku można skorzystać z następujących atrakcji:

  • basenu sportowego dł. 25 m i gł. 110 – 180 cm.
  • basenu rekreacyjnego gł. 90 – 110 cm.
  • basenu dla Najmłodszych gł. 40 cm. z gejzerami
  • rwącej rzeki
  • masaży: na leżankach wodno-powietrznych, płaszczami wodnymi, podwodnymi strumieniami
  • odprężającego jacuzzi
  • zjeżdżalni rurowej o dł. 70 m
  • przyborów do nauki, doskonalenia i treningu pływackiego oraz zabawki wodne dla dzieci.

Aquapark to miejsce nie tylko do zabawy, ale i także do nauki, ponieważ można tutaj skorzystać z oferty kursów nauki i doskonalenia pływania. Nauka pływania połączona z atrakcjami aquaparku przekona do wody nawet jej najzagorzalszych przeciwników. Co ważne wizyta na basenie to nie tylko sposób na nudę, ale także wszechstronna aktywność ruchowa, która angażuje cały organizm i pozwala na wzmocnienie i odciążenie kręgosłupa.

Wejściówka do Aquaparku Wesolandia w zależności od pory dnia i czasu pobytu kosztuje około 20 – 30 złotych. Jeżeli nie należymy do osobników wodolubnych możemy tutaj również skorzystać z innych atrakcji takich jak bilard, korty, solarium, sauna albo siłownia.

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.