AQUAPARK WESOLANDIA

W warszawskiej Wesołej znajduję się jeden z nielicznych w stolicy aquaparków. Ze względu na swoje położenie nazwano go po prostu Wesolandią.  Wesolandia to park wodny, w którym możemy skorzystać z basenu, dać ponieść się rwącej rzece albo oddać relaksacyjnemu masażowi na wodno-powietrznych leżankach.

Aquapark Wesolandia
Aquapark Wesolandia

Zespół basenów Aquaparków Wesolandia przeznaczony jest do aktywności sportowej i rekreacyjnej  dla całych rodzin. W aquaparku można skorzystać z następujących atrakcji:

  • basenu sportowego dł. 25 m i gł. 110 – 180 cm.
  • basenu rekreacyjnego gł. 90 – 110 cm.
  • basenu dla Najmłodszych gł. 40 cm. z gejzerami
  • rwącej rzeki
  • masaży: na leżankach wodno-powietrznych, płaszczami wodnymi, podwodnymi strumieniami
  • odprężającego jacuzzi
  • zjeżdżalni rurowej o dł. 70 m
  • przyborów do nauki, doskonalenia i treningu pływackiego oraz zabawki wodne dla dzieci.

Aquapark to miejsce nie tylko do zabawy, ale i także do nauki, ponieważ można tutaj skorzystać z oferty kursów nauki i doskonalenia pływania. Nauka pływania połączona z atrakcjami aquaparku przekona do wody nawet jej najzagorzalszych przeciwników. Co ważne wizyta na basenie to nie tylko sposób na nudę, ale także wszechstronna aktywność ruchowa, która angażuje cały organizm i pozwala na wzmocnienie i odciążenie kręgosłupa.

Wejściówka do Aquaparku Wesolandia w zależności od pory dnia i czasu pobytu kosztuje około 20 – 30 złotych. Jeżeli nie należymy do osobników wodolubnych możemy tutaj również skorzystać z innych atrakcji takich jak bilard, korty, solarium, sauna albo siłownia.

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.