Wodny park Warszawianka jest jednym z ciekawszych propozycji jeśli chodzi o wciąż dość ubogą ofertę stołecznych Aquaparków. Położony w centralnej części Mokotowa kompleks basenów i obiektów sportowych oferuje odwiedzającym dogodną infrastrukturę i mnóstwo interesujących sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu.

Park Wodny Warszawianka
Park Wodny Warszawianka

Warszawianka to przede wszystkim baseny. Obok pięćdziesięciometrowego, jedynego w Warszawie basenu o wymiarach olimpijskich czeka tutaj też rekreacyjny basen z cieplejszą wodą, sztuczna rzeka, jacuzzi i część otwarta. Woda jest zmieniana cztery razy dziennie, a ponieważ jest ozonowana nie trzeba obawiać się intensywnego zapachu chloru – prawdziwej zmory po każdej wizycie na basenie. W ofercie parku wodnego jest też sauna, gabinet odnowy biologicznej z masażami, bania ruska oraz korty do gry w squasha. Jednorazowy normalny bilet do części sportowo-rekreacyjnej kosztuje od 20 do 26 zł/godz (w zależności od pory  dnia i tygodnia).

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.