Ośrodek Inflancka

Ośrodek Inflancka to zespół obiektów sportowych zlokalizowanych w Warszawie przy ulicy Inflanckiej 8. W skład ośrodka sportowego wchodzą: basen kryty i odkryty, siłownia, sauna, łaźnia i salon masażu.

Pływalnia kryta

pływalnia kryta na Inflanckiej (http://www.inflancka.waw.pl/)
pływalnia kryta na Inflanckiej (http://www.inflancka.waw.pl/)

 

Całoroczna kryta pływalnia otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 – 21 oraz w weekendy i święta od 8 – 21. Duży basen ma wymiary 50 x 25 m, a brodzik 37 x 10 m. Oprócz basenów, można skorzystać również z jacuzzi, zjeżdżalni dla dzieci, zjeżdżalni wodnej i kaskad wodnych.

 

 

Oferta

Oprócz klasycznego pływania i treningu na siłowni, w Ośrodku Inflancka odbywają się zajęcia z nauki pływania, aerobiku w wodzie, fitness, korektywa w wodzie, zajęcia dla seniorów i półkolonie dla dzieci i młodzieży z upośledzeniem umysłowym. Ceny usług nie są wygórowane, ponieważ ośrodek jest dotowany przez miasto, dostępne są zniżki dla uczniów i studentów oraz karnety rodzinne.

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.