Ośrodek Inflancka to zespół obiektów sportowych zlokalizowanych w Warszawie przy ulicy Inflanckiej 8. W skład ośrodka sportowego wchodzą: basen kryty i odkryty, siłownia, sauna, łaźnia i salon masażu.

Pływalnia kryta

pływalnia kryta na Inflanckiej (http://www.inflancka.waw.pl/)
pływalnia kryta na Inflanckiej (http://www.inflancka.waw.pl/)

 

Całoroczna kryta pływalnia otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 – 21 oraz w weekendy i święta od 8 – 21. Duży basen ma wymiary 50 x 25 m, a brodzik 37 x 10 m. Oprócz basenów, można skorzystać również z jacuzzi, zjeżdżalni dla dzieci, zjeżdżalni wodnej i kaskad wodnych.

 

 

Oferta

Oprócz klasycznego pływania i treningu na siłowni, w Ośrodku Inflancka odbywają się zajęcia z nauki pływania, aerobiku w wodzie, fitness, korektywa w wodzie, zajęcia dla seniorów i półkolonie dla dzieci i młodzieży z upośledzeniem umysłowym. Ceny usług nie są wygórowane, ponieważ ośrodek jest dotowany przez miasto, dostępne są zniżki dla uczniów i studentów oraz karnety rodzinne.

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.