Dobre garnki – podstawa zdrowego gotowania

Garnki Philipiak (źródło: philipiaknaczynia.pl)
Garnki Philipiak (źródło: philipiaknaczynia.pl)

Z pewnością przyznacie mi rację, jeśli powiem, że dobre garnki to podstawa wyposażenia kuchni, zwłaszcza tej, w której gotuje się zdrowo i lekkostrawnie. Używając odpowiednich garnków można przygotowywać smaczne i zdrowe posiłki, a przy okazji czerpać z tego dziką przyjemność. Sięgając po odpowiednio dobre garnki zapewniamy sobie dania pełnie niepowtarzalnego smaku i aromatu, bez konieczności urozmaicania ich sztucznymi ulepszaczami w postaci soli i innych szkodliwych dodatków.

Spytacie na pewno, po jakie garnki sięgnąć, aby decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę? Cóż… mój wybór padł na produkty firmy, która cieszy się ogromnym zaufaniem i uznaniem wśród klientów i pasjonatów zdrowego stylu życia i przyznaję, że była to doskonała decyzja. Chodzi oczywiście o markę Philipiak. Żadna inna firma nie posiada w swojej ofercie produktów, w których można gotować bez użycia wody, tłuszczu i soli, a na tym zależało mi najbardziej. Potrawy przygotowywane w garnkach Philipiak są mało kaloryczne, a do tego przepełnione witaminami i wartościami odżywczymi. Co więcej, dania przyrządzane w naczyniach Philipiak mimo tego, że pozbawione są ulepszaczy, nie tylko genialnie smakują, ale także uwodzą wspaniałym aromatem.

Dobre garnki - Philipiak (źródło: philipiaknaczynia.pl)
Dobre garnki – Philipiak (źródło: philipiaknaczynia.pl)

Moment, w którym zakupiłam garnki tej znanej marki był przełomem dla mojej rodziny. Od tego czasu moi bliscy zapomnieli o czymś takim , jak sól. Nie mają potrzeby dosalania potraw i nie tęsknią za solą. Przyznaję, że nam wszystkim wyszło to na dobre. W końcu dietetycy nie od dziś biją na alarm, aby ograniczyć spożywanie soli i zawartego w niej sodu.

Czym jeszcze wyróżniają się garnki Philipiak? Poza tym, że są piekielnie stylowe i genialnie zdobią kuchnię, są także niezwykle funkcjonalne i wygodne w użyciu. Fenomenem w nich jest to, że posiadają dno o stosunkowo grubym przekroju, co umożliwia równomierne nagrzewanie się ścian i lepszy rozkład temperatur. I to nie wszystko. Garnki te posiadają również termometr w uchwytach naczyń, który umożliwia kontrolowanie temperatury podczas gotowania. Przyznaję, że tego typu gadżet znacznie ułatwia życie i… gotowanie. W przeciwieństwie do naczyń emaliowanych, garnki Philipiak wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej są bezpieczne dla przygotowywanej żywności. I to nie wszystko. Garnki wiodącego na rynku producenta są łatwe w utrzymaniu czystości, co wbrew pozorom jest kwestią niezwykle istotną. Są również bardzo odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Satynowe wnętrza tychże naczyń sprawiają, że nie da się ich zarysować.

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.