Rozpoczęły się zapisy na pierwszą edycję Reebok Women’s Fitness Camp – jednodniową imprezę fitness, która odbędzie się 8 czerwca na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie.

Reebok Women's Fitness Camp
Źródło Pinterest

Polska doczekała się pierwszej edycji Reebok Women’s Fitness Camp, wielkiej imprezy fitness, która zgromadzi w jednym miejscu 3 tysiące ćwiczących osób. Hasłem obozu jest – „Cały fitness w jednym miejscu”. Zajęcia na Błoniach Stadionu Narodowego poprowadzą trenerzy Les Mills i Reebok University. Dla uczestników będą przygotowane trzy strefy ćwiczeń. W trakcie campu będą wykonywane różnorodne treningi od siłowych przez taneczne po wyciszające i rozciągające. Organizatorzy zaplanowali również wiele konkursów i atrakcji oraz strefę chilloutową ze zdrową żywnością.

Najbardziej intensywny trening Bodycombat pozwoli uczestniczkom spalić nawet 750 kalorii! Reebok Women’s Fitness Camp został stworzony dla kobiet, dlatego zajęciom nadano odpowiedni format i intensywność. Tegoroczna edycja jest pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce.

Uczestniczki odbędą treningi siłowe, ćwiczenia inspirowane sztukami walki czy też ćwiczenia taneczne, przy muzyce house lub w rytm hip-hopu. W trakcie campu odbędą się również zajęcia poprawiające sylwetkę i wzmacniające wszystkie partie mięśni oraz treningi rozciągające i balansujące – na bazie z pilatesu oraz jogi.

Bramy Stadionu Narodowego zostaną otwarte od godziny 8 rano, a pierwsze zajęcia rozpoczną się o godzinie 10:00 i potrwają do godziny 18. W przerwach treningów odbędą się warsztaty z dietetykiem i fizjoterapeutą. Bilet wstępu na Reebok Women’s Fitness Camp kosztuje 59 złotych.

Informacje o wydarzeniu, harmonogram, listę trenerów i opis treningów znajdziesz na stronie: womensfitnesscamp.pl

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.