Sportowiec ekstremalny zawsze ubezpieczony

Kontuzja jest największym koszmarem każdego sportowa. Wśród ekstremalnych dyscyplin sportu naciągnięcia i stłuczenia są na porządku dziennym. Ludzie uprawiający ekstremalne formy snowboardu, deskorolki czy skoki na spadochronie to najlepiej wyposażeni w akcesoria ochronne atleci. Cały ten sprzęt wielokrotnie przekracza koszty transportu do miejsc zapewniających najlepsze warunki pogodowe do ich dyscypliny. Warto brać z nich przykład także pod kątem wyboru ubezpieczeń zdrowotnych, ponieważ bez nich kariera wyczynowa i amatorska skończyłaby się po jednym sezonie.

Wyczynowiec idzie po ubezpieczenie

jazda na deskorolce - ubezpiecenie aegon opinie
źródło: https://pixabay.com/

Czy człowiek, którego drugim imieniem jest „wypadek” i „kontuzja” otrzyma świadczenia z ubezpieczenia zdrowotnego? Prawo chroni poszkodowanych, ale dobrze wiemy, że niektóre firmy potrafią długo walczyć o swoje pieniądze i oszukiwać. Dobre towarzystwo ubezpieczeniowe nigdy nie będzie grało na niekorzyść swoich klientów. Zresztą trudno oszukać opinie, które zalewają internet na wszelkich możliwych forach jako off topy. Według opisu standardowego ubezpieczenia zdrowia i życia trwały uszczerbek na zdrowiu w następstwie nieszczęśliwego wypadku dotyczy także aktywności sportowej. Mając świadków zdarzenia, którzy potwierdzą wypadek fizyczny, w którym nie ucierpiała żadna inna osoba i nie był wywołany w konsekwencji złamania prawa, możecie liczyć na pieniądze z odszkodowania. Zawarcie umowy nie wymaga od was podawania szczegółowych informacji na temat hobby. Podpisując umowę ubezpieczenia określanego mianem „sportowym” jesteśmy objęcie ochroną również podczas normalnych czynności codziennych i podróży po kraju.

Zaufaj doświadczeniu innych sportowców

aegon opinie są pozytywne w ramach ubezpieczeń dla sportowców ekstremalnych jak jazda na rowerze
źródło: https://pixabay.com/

Reklama telewizyjna to jedna z dźwigni handlu, której współczesny człowiek ufa tylko w 50%. Najlepszą reklamą kont bankowych, towarzystw ubezpieczeniowych i firm usługowych są pozytywne i niewymuszone opinie klientów. Polski związek sportowy dba o swoich zawodowych atletów, ubezpieczając ich w znanych polskich towarzystwach, które pamiętają jeszcze czasy komunizmu. Branie przykładu z działań związku nie zawsze będzie miało dobre skutki. W szczególności u sportowców ekstremalnych. Towarzystwo Aegon, opinie zbiera lepsze od klientów indywidualnych, którzy nie są członkami związków sportowych oraz uprawiają głównie dyscypliny indywidualne (sprawdź). Sport ekstremalny to przede wszystkim indywidualna praca nad sobą. Niewiele jest ekstremalnych dyscyplin drużynowych. Charakterystyką tego towarzystwa ubezpieczeniowego jest możliwość szybkiego wykupienia polisy „powypadkowej”, która szczególnie nadaje się dla ludzi aktywnych. Sześć pakietów o różnych kwotach miesięcznego zobowiązania będzie dobrą inwestycją dla osób o niskich dochodach oraz wysokiej pensji, które mogą pozwolić sobie na pełny pakiet świadczeń zdrowotnych. Droższe pakiety lepiej zabezpieczą rodzinę w razie twojej niedyspozycji i przewlekłej kontuzji.

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.