Prezent na 40-te urodziny – przygoda!

Prezenty od rodziny są miłe, a nawet użyteczne, ale rzadko dają nam prawdziwy powód do radości. Dlatego, żeby nie kumulować w szafie koszul, swetrów i krawatów, w tym roku powinieneś sam zadecydować co chcesz dostać na urodziny. Jeżeli lubisz ekstremalne przeżycia, a najbliższy jubileusz chciałbyś zapamiętać do końca życia, powinieneś zażyczyć sobie bilet na najprawdziwszą przygodę. Możliwości jest co najmniej kilka.

Szkolenie snajperskie

Przyjaciół należy trzymać blisko, ale wrogów jeszcze bliżej… Prawdziwość tej sentencji będziesz mógł przemyśleć w trakcie szkolenia snajperskiego, które pozwoli Ci poznać intrygujący świat broni palnej. Pod okiem instruktora oddasz serię pięciu strzałów do celu z następujących broni:

  • SWD Dragunow
  • Mauser 98
  • Mosin Nagant
  • Sako TRG
Prezent na urodziny
Źródło Pinterest

Indywidualne zajęcia z nurkowania

Jeżeli chcesz sprawdzić co jest po drugiej stronie lustra… wody, umożliwią Ci to indywidualne zajęcia z nurkowania. Nurkowanie to sport, który pozwala odnaleźć spokój, adrenalinę, przygodę, a przede wszystkim podziwiać wspaniałe podwodne widoki. Pod okiem instruktora przekonasz się, czy nurkowanie jest dla Ciebie i poznasz podstawowe umiejętności nurka.

Prezent na 40-te urodziny
Źródło Pinterest

Przejedź się gąsienicowym Volvo

Gąsienice to wynalazek znacznie bardziej wszechstronny niż koło, a dla pojazdów wyposażonych w gąsienice żadna droga nie jest zbyt wyboista. Przejażdżka za kierownicą wojskowego pojazdu gąsienicowego Volvo BV pozwoli Ci poczuć się jak kierowca miniaturowego czołgu. Pojazd doskonale poradzi sobie na terenach błotnistych, torfowiskach, a także w śniegu czy w wodzie. Przejażdżka gwarantuję porządną dawkę zdrowej adrenaliny.

Pomysły na prezent na 40 urodziny zaczerpnąłem z portalu katalogmarzen.pl.

Prezent na 40 urodziny
Źródło Pinterest

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.