Z miłości do zdrowego gotowania – naczynia Philipiak

Philipiak garnki (źródło: www.philipiaknaczynia.pl)
Philipiak – zestaw naczyń kuchennych (źródło: www.philipiaknaczynia.pl)

Nie wiem dokładnie kiedy zakochałam się w zdrowym stylu życia i zaprosiłam go do swojego domu. Wiem, że wybór, jakiego dokonałam był jednym z najlepszych wyborów w życiu. Chyba nie mogłam zrobić sobie lepszego prezentu. Odkąd dbam o to, jak żyję, co i jak jem, czuję się znacznie lepiej. Jestem nie tylko zdrowsza, ale też bardziej szczęśliwa. Swoją pasją chętnie dzielę się ze znajomymi. Już teraz tworzymy całkiem szerokie grono miłośników zdrowego stylu życia.

Jak na taką zdrową grupę przystało, uważamy na to, co jemy. Uważamy też na to, w jakich naczyniach przygotowujemy codzienne potrawy. Mało kto wie, że odpowiednio dobrane naczynia mają istotny wpływa na jakość, aromat i smak przyrządzanych potraw. Dzisiaj dobrej jakości naczynia to element niezbędny dla każdego miłośnika gotowania z sercem i dla zdrowia. Jeśli więc (mimo wszelkich starań) wasze potrawy nie smakują tak, jak powinny jest to symptom wskazujący, że czas zmienić używane dotąd naczynia do gotowania.

Naczynie Smart (źródło: www.philipiaknaczynia.pl)
Naczynie Smart (źródło: www.philipiaknaczynia.pl)

Długo szukałam idealnych dla siebie garnków. Nie ukrywam, że w stosunku do tych idealnych miałam olbrzymie oczekiwania. Któregoś dnia przyjaciółka poleciła mi garnki, z których sama korzysta we własnej kuchni. Dziś ja dzielę się nimi z wami. Garnki Philipiak, bo o nich mowa to coś więcej, niż produkty użytkowe. To cała filozofia zdrowego gotowania, która opiera się na zasadach zdrowego odżywiania. Gotowanie według marki Philipiak to gotowanie bez soli, smażenie bez tłuszczu (lub przy minimalnej jego ilości), z zachowaniem niezbędnych składników mineralnych.

Naczynia Philipiak (źródło: www.philipiaknaczynia.pl)
Philipiak garnki (źródło: www.philipiaknaczynia.pl)

W czym tkwi wyjątkowość naczyń Philipiak? Przede wszystkim w materiale, z jakiego garnki te są wykonane, a więc z nieodkształcającej się stali szlachetnej. Poza tym w akutermicznym dnie, które sprawia, że w trakcie gotowania potrawy nie tracą na jakości, nie wchodzą w reakcje chemiczne, a wszelkie materiały szkodliwe dla organizmu, nie przedostają się do pożywienia.

Dla mnie, jak również dla całej mojej rodziny niezwykle ważne jest także to, że garnki Philipiak są antyalergiczne, antybakteryjne i energooszczędne. Warto w tym miejscu wspomnieć, że można ich używać zarówno w kuchenkach gazowych, elektrycznych, jak i w piekarniku.

Co jeszcze podoba mi się w produktach marki Philipiak? Na pewno ich nowoczesny design, który doskonale dopełnia aranżację mojej kuchni. Co tu dużo mówić, produkty te są niesamowicie piękne i stylowe. Odkąd jestem szczęśliwą ich posiadaczką, gotowanie stało się moja największą pasją.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych wyjątkowych utensyliów kuchennych, odwiedźcie stronę marki Philipiak.

 

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.