Strzał w dziesiątkę, czyli inteligentne chłodziarki Whirlpool

warzywa - przechowywanieCiężko jest sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie bez lodówki. Jest ona jednym z podstawowych sprzętów w naszym domu. To dzięki niej możemy robić zapasy żywnościowe na cały tydzień. Gdyby nie chłodziarka, musielibyśmy kupować jedzenie na bieżąco, a sami przyznacie, że byłoby to dość uciążliwe. Osobiście najbardziej cenię chłodziarki za to, że mogę przechowywać w nich wszystkie skarby zgromadzone latem, a więc ulubione owoce i owocowe przetwory, z ukochanymi musami i przecierami na czele.

Wybierając chłodziarkę warto zwrócić uwagę na kilka detali. Ta idealna powinna łączyć piękny design z funkcjonalnością, dbałością o środowisko naturalne i oszczędnością. Producenci chłodziarek prześcigają się w swoich propozycjach, oferując modele coraz to bardziej zaawansowane. Kupując lodówkę, postarajcie się dopasować ją nie tylko do własnych potrzeb, ale i możliwości kuchni. W zależności od wielkości wnętrza, jak również jego aranżacji, możecie sięgnąć po lodówkę wolnostojącą lub do zabudowy zarówno mniejszą, jak i nieco większą.

Chłodziarko-zamrażarka Whirlpool (źródło: www.whirlpool.pl)
Chłodziarko-zamrażarka Whirlpool (źródło: www.whirlpool.pl)

Prywatnie polecam wam zwrócić uwagę na chłodziarki lub chłodziarko-zamrażarki marki Whirlpool. Dlaczego? Bo są one urządzeniami w pełni inteligentnymi, godnymi współczesnego człowieka. Bo są one gwarancją świeżości przechowywanej żywności. Marka Whirlpool stawia potrzeby konsumenta na pierwszym miejscu. Jej produkty są nie tylko efektowne wizualnie, ale także niezwykle funkcjonalne. Optymalizują zużycie energii, a także są przyjazne dla środowiska. Szczególnie warte uwagi są eleganckie chłodziarki z linii 6 zmysł (6th Sense) z technologią fresh control, kontrolującą poziom wilgotności w komorze chłodziarki, systemem antybakteryjnym, który usuwa zanieczyszczenia, bakterie i pleśń oraz oświetleniem diodowym LED. Wyjątkowa technologia 6 zmysł to 4-krotnie dłuższa świeżość produktów spożywczych. Specjalnie czujniki zastosowanie w chłodziarkach Whirlpool wykrywają zmianę warunków panujących we wnętrzu urządzenia (np. spowodowaną zbyt częstym otwieraniem lodówki lub przerwą w dopływie prądu) i przywracają optymalną temperaturę.

Jak dla mnie chłodziarki Whirlpool są produktami idealnymi. Gwarantują niższe rachunki i dbałość o środowisko naturalne. Poza tym, idealnie dopełniają aranżację wnętrza. Ich ergonomiczne kształty cieszą oko i pozwalają zaspokoić estetyczne potrzeby, które bądź, co bądź drzemią w każdym z nas.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie producenta Whirlpool chłodziarki.

 

 

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.