„Kuchnia. Przepisy z serca domu”, czyli jaka powinna być domowa kuchnia.

W opasłej książce „Kuchnia. Przepisy z serca domu” Nigella Lawson udowadnia, że kuchnia jest wspaniałym miejscem i sercem domu, a stworzenie smacznego posiłku nie jest trudne. Wydana w 2010 roku książka to prawdziwa kopalnia interesujących przepisów, z których każdy poprzedza krótki komentarz autorki napisany w charakterystycznym dla niej, swobodnym i dowcipnym stylu.

okładka książki kucharskiej Kuchnia. Przepisy z serca domu
Nigella Lawson „Kuchnia. Przepisy z serca domu.”

 

Zanim jednak zabierzemy się za gotowanie według przepisów kulinarnych domowej bogini, czeka nas  rozdział pełen złotych rad dotyczących organizowania kuchni. Dowiemy się między innymi, co Nigella zawsze musi mieć w kuchni, jak wygląda jej barek, jakie sprzęty kuchenne jej zdaniem można sobie podarować bo będą zbędnym wydatkiem czy jak sprawić sobie praktyczną, kuchenną pamiątkę z podróży. A potem już można zabrać się za gotowanie: przepisy zgromadzone w tej książce są zróżnicowane więc każdy znajdzie coś dla siebie. Łączy je prostota wykonania – Nigella udowadnia, że gotowanie w domu wcale nie jest męczące ani nudne!

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.