Nawigacja w Orange

Znana z sympatycznych reklam z „Sercem i Rozumem” firma Orange oferuje swoim Klientom usługę autonawigacji GPS, która działa w oparciu o system nawigacji on-line. Aplikacja posiada dostęp do automatycznie aktualizowanych map, na których użytkownik będzie mógł znaleźć informacje o korkach i robotach drogowych, a także ostrzeżenie przed fotoradarami.

GPS na tlefony
Fot. ze strony Orange

Rozwój aplikacji mobilnych służących do wyznaczania tras i śledzenia warunków na drodze sprawił, że kupowanie specjalnego urządzenia GPS do samochodu, w momencie gdy dostępny jest GPS na telefon, można uznać za zbędny wydatek. Dla abonentów operujących smartfonami i telefonami kompatybilnymi z usługą, Orange stworzył nawigację online przekazującą wybrany adres docelowy oraz aktualną pozycję GPS użytkownika do serwera systemu nawigacyjnego, który wyznacza trasę, dobiera właściwe mapy i odsyła te informacje do telefonu.

Dzięki dostępowi do map online, użytkownik nie musi martwić się o aktualizowanie map. Operator zadbał także o to, żeby na mapach znajdowała się duża ilość tzw. POI – fotoradary, hotele, restauracje, banki. Ponadto autonawigacja gps na telefony w Orange pozwoli także ominąć uliczne korki, poinformuje o utrudnieniach w ruchu i o miejscach szczególnie niebezpiecznych na drodze. Co ważne, wytyczając optymalną trasę, aplikacja uwzględnia czas przejazdu wszystkich użytkowników, a wyliczając czas konkretnego przejazdu bierze w rachubę natężenie ruchu w konkretnym dniu i o określonej godzinie.

Usługę można wykupić w pakiecie na 7 dni, w abonamencie miesięcznym, rocznym lub dwuletnim. Szczegółowe informacje o usłudze można znaleźć na stronie operatora –  GPS na telefony

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.