Jak spędzić mikołajki inaczej niż wszyscy?

Wcale nie trzeba być zawsze oryginalnym. Ale mikołajki wręcz zachęcają do tego by przełamać tradycję i nie kupować kolejnego nietrafionego prezentu. Najlepszym na to sposobem jest wyjście z domu do miejsca innego niż sklep. Przeżywanie i korzystanie z życia oraz atrakcji jakie może zapewnić twoje miasto. Jeżeli żyjesz w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu lub Gdańsku masz szczęście, bo tam (oraz w kilku innych dużych metropoliach polski) mieści się wiele atrakcji aktywnych.

Klasyczne gokarty i paintball

dziecko
źródło: https://pixabay.com/pl/gokarty

Weźmy pod uwagę, że prezent na mikołaja musi być wybrany z głową ze względu na możliwy śnieg i kiepskie warunki atmosferyczne. Najlepiej jest spędzać czas aktywnie na dworze, ale w tym przypadku poszukajmy czegoś innego. Najprostsze rozwiązanie, to gokarty bądź paintball w hali ( tutaj ). Obie te aktywności spodobają się chyba każdemu dziecku, ale nie będą tak zaskakujące gdy już raz ktoś ich spróbował. Od gokartów swoją karierę na drodze rozpoczynał Robert Kubica. A paintball bardzo często powiązany z ASG jest jednym z bodźców do tego by szkolić się na wojskowego i wybrać szkołę oficerską.

Na czterech kółkach przez zaspy

ekstremalna
źródło: https://pixabay.com/pl/

Jest jeden ze sposobów by aktywnie spędzić czas na dworze mimo trudnych warunków. Jest nim jazda autem 4×4 bądź quadem. Oba te pojazdy można wynająć nawet na godzinę by w trudnych warunkach spróbować swoich sił na przykład w lesie. W czasie zimy jazda supersamochodami, drifty z zawodowymi kierowcami i inne motoryzacyjne atrakcje są niedostępne. Czasem gdy pogoda dopisze otwiera się tor i sprzedaje kilka voucherów. Ale gdy napada śnieg i jest mróz trzeba przestawić się na cięższy sprzęt. Dlatego quad może być wyjściem z sytuacji by pasjonat motoryzacji spędził ten świąteczny dzień inaczej niż wszyscy.

Kurs jako prezent z głową

trening
źródło: https://pixabay.com/pl

Mam się uczyć? Nie chodzi o nudną naukę tego co nas nie interesuje. Zwykle kursy dzielą się na te robione z pasji oraz z przymusu szukania jakiegokolwiek zatrudnienia. Jeżeli wasz przyjaciel lub dziewczyna kocha sport i fitness możecie zapewnić jej szkolenie u profesjonalnego trenera. Jeżeli macie bliską osobę, która uwielbia gotować nic nie stoi naprzeciw temu by zdobyła jeszcze większe umiejętności w konkretnym rodzaju kuchni. Mógłbym wymieniać więcej przykładów. Ten prezent na święta powinien być szczególnie przemyślany ponieważ może być bardzo pomocny drugiej osobie. W wielu przypadkach szkolenia zmieniają czyjeś życie i plany zawodowe. Potraktujcie je więc poważnie.

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.