Przerwa w sezonie piłkarskim nie oznacza wcale przerwy w funkcjonowaniu Stadionu Narodowego. Zimą, zamiast piłkarzy, na stadionie zagościli łyżwiarze, którzy doskonalą swoje umiejętności na lodowej tafli znajdującej się w miejscu murawy.

Lodowisko na Stadionie Narodowym
Źródło Pinterest

Nie obyło się bez małego poślizgu w otwarciu lodowiska, który spowodowany był wysypaniem przez nieznanego sprawcę soli na lód, na szczęście lodowisko szybko zostało przywrócone do użytku. Amatorzy łyżwiarstwa mogą ślizgać się na Narodowym od poniedziałku do niedzieli. W dniach od poniedziałku do czwartku lodowisko będzie otwarte w godz. 16.00 – 22.00, w piątki od 16.00 do 23.30, w soboty w godz. 10.00 – 23.00, a w niedziele – od 10.00 do 22.00. W lutym, z uwagi na ferie zimowe, lodowisko będzie czynne jeszcze dłużej w dni powszednie – 10.00 – 22.00 od poniedziałku do czwartku.

Cena normalnego biletu wynosi 10 zł, a bilet ulgowy kupimy za 6 zł(podane ceny będą obowiązywały od 13 stycznia). W cenie biletu możemy korzystać ze wszystkich atrakcji na stadionie. Dzieci do 5 roku życia na teren stadionu wchodzą za darmo. Możemy także zakupić specjalne bilety rodzinne. Oprócz lodowiska na Narodowym można skorzystać z innych atrakcji. Jeżeli nie przepadamy za łyżwami, możemy np. pojeździć na rolkach na skateparku albo skorzystać z boiska do badmintona. Po skończonym „treningu” albo w przerwie naszego „rodzinnego meczu” będziemy mogli odpocząć w specjalnej strefie – chill out zone. Bilet na lodowisko można kupić poprzez  sklep internetowy.

Operator Stadionu Narodowego zapowiada, że po pojawieniu się śniegu tuż obok obiektu powstanie darmowa górka saneczkowa.

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.