Do aktywnych świat należy, dlatego warto uprawiać sport i intensywnie spędzać wolny czas. W trakcie treningu możemy wypocić toksyny i odreagować stres po ciężkim dniu w pracy. Niestety, pot wydziela się nie tylko podczas uprawiania aktywności fizycznej, ale także w sytuacjach stresowych. Żeby uniknąć nieestetycznych plam na koszuli i zachować pewność siebie, powinniśmy używać antyperspirantu, który zapewni nam pełną ochronę nawet w najbardziej nieprzewidzianych okolicznościach. Taką pewność daje nam dezodorant Nivea Stress Protect.

Fot. ze strony producenta
Fot. ze strony producenta

Mężczyźni są nad wyraz praktyczni, dlatego cenimy rzeczy, które są uniwersalne i łatwe w użyciu. Powyższe kryteria musi także spełniać dobry antyperspirant. Żeby zapewniać skuteczną ochronę nawet w ekstremalnie stresowych sytuacjach, Nivea stworzył antyperspirant zawierający unikalną formułę StressProtect i kompleks cynku. Dzięki temu połączeniu dezodorant gwarantuję 48-godzinną ochronę przed potem.

Do wyboru mamy trzy warianty produktu NIVEA STRESS PROTECT ANTYPERSPIRANT: w sprayu, w sztyfcie i w kulce. Atutem antyperspirantu Nivea jest także miły zapach, dający nam poczucie świeżości przez cały dzień.

Rekomendowana cena detaliczna produktu:

  • 11,49 zł/ 150ml; 16,49 zł/ 250ml – antyperspirant w sprayu
  • 11,49 zł/ 50ml – antyperspirant w kulce
  • 11,49 zł/ 40ml – antyperspirant w sztyfcie
Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.