www.no-spa.pl
www.no-spa.pl

Bóle brzucha mogą zdarzyć się każdemu. Niestety dolegliwość ta jest tak popularna, że nie jesteśmy w stanie ustrzec się przed nią. Najczęstszą przyczyną wystąpienia bólu brzucha jest przejedzenie, zatrucie pokarmowe, wzdęcia, biegunka lub nadwrażliwość jelita. I mimo, że dyskomfort ten potrafi odebrać całą radość z życia, to jednak dobra wiadomość w tym wszystkim jest taka, że możemy sobie z nim poradzić. W jaki sposób? Sięgając po No-Spę, lek, który został stworzony z myślą o osobach cierpiących z powodu silnych bólów brzucha i które cenią sobie skuteczność działania i komfort stosowania leku. 

Substancją czynną preparatu jest drotaweryna o działaniu rozkurczającym na mięśnie gładkie zarówno przewodu pokarmowego, układu moczowego, jak i dróg żółciowych. Drotaweryna ma postać tabletek i przeznaczona jest do stosowania doustnego. Łatwo i szybko wchłania się z przewodu pokarmowego i nie powoduje skutków ubocznych. Zwalcza nawet najbardziej bolesne dolegliwości takie, jak kolki w kamicy nerkowej i moczowodowej, kamicy dróg żółciowych, chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, zapaleniu jelit i trzustki, w zespole drażliwego jelita oraz wzdęciach jelit.

Sięgając po No-Spę nie należy przekraczać zaleconych dawek, ponieważ nie zwiększy to skuteczności działania leku, a może jedynie zaszkodzić zdrowiu. No-Spa Forte przeznaczona jest dla pacjentów, którzy cierpią na szczególnie silne bóle brzucha, dawkowanie No-Spa Forte powinno zatem wynikać z rekomendacji lekarza.

 

 

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.