Kawka – stylowy Bar kawowy

Na warszawskim śródmieściu przy ulicy Koszykowej znajduje się stylowy zakątek kawowy –Bar  Kawowy Kawka. Jest to ciekawe miejsce, gdzie możemy skosztować rozmaitych rodzajów kawy i porozmawiać w przyjaznej, spokojnej atmosferze.

Bar Kawowy ma ciepły, jasny wystrój, a czarno-białe zdjęcia na ścianach sprawiają, że czujemy się jakbyśmy wpadli z wizytą na kawę do naszej babci. Drewniane krzesła i stoły rozmaitych kształtów i kolorów w niczym nie przypominają bliźniaczych stolików jakie możemy spotkać w sieciówkach. Dzięki temu klimat panujący w lokalu jest niepowtarzalny.

wnętrze baru "Kawka"
wnętrze baru „Kawka” (www.kawka.pl)

Jak się okazuje po wizycie w Barze Kawowym, Kawka to ptak wielce utalentowany w parzeniu dobrej kawy o mocnym smaku. Kawiarnia ma wszystkie cechy miejsca,  w którym można spokojnie odprężyć się po męczącym dniu w pracy albo wyskoczyć na przerwę kawową z biura.

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.