Dobre śniadanko? Tylko w Charlotte

Charlotte chleb i wino (źródło: bistrocharlotte.com)
Charlotte chleb i wino (źródło: bistrocharlotte.com)

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Niestety, nie zawsze mamy czas, aby przygotować coś zdrowego i jednocześnie pożywnego, dzięki czemu będziemy mieć energię i chęci do działania. Nie zawsze też mamy ochotę, aby zaraz po przebudzeniu wędrować do kuchni i poświęcić kilka minut na przygotowywanie posiłku. Doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich zabieganych i leniwych jest „Charlotte chleb i wino”. Ta niezwykle urokliwa piekarnio – kawiarnia to najlepsza odpowiedź na potrzeby zarówno młodych, jak i nieco starszych, zabieganych, jak i lubiących delektować się porannym posiłkiem…

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Restauracja/ bar sałatkowy CHIMERA w Krakowie

Będąc w Krakowie nie można nie odwiedzić Chimery – jednego z bardziej klimatycznych miejsc tego magicznego miasta. CHIMERA to wyjątkowa i niepowtarzalna restauracja, mieszcząca się w XIV wiecznych piwnicach.To także bar sałatkowy znajdujący się w zadaszonym i ogrzewanym podwórzu średniowiecznej kamienicy, w którym można naprawdę dobrze zjeść i to za nieduże pieniądze.

Chimera w Krakowie

Source: chimera.com.pl via Sara on Pinterest

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Kawka – stylowy Bar kawowy

Na warszawskim śródmieściu przy ulicy Koszykowej znajduje się stylowy zakątek kawowy –Bar  Kawowy Kawka. Jest to ciekawe miejsce, gdzie możemy skosztować rozmaitych rodzajów kawy i porozmawiać w przyjaznej, spokojnej atmosferze.

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]