Poznaj Znajomych u Znajomych

Na mapie Warszawy pojawiło się niezwykle ciekawe i klimatyczne miejsce, które powinno przypaść do gustu zarówno amatorom dobrego jedzenia, sztuki, jak i wyśmienitej zabawy.

Miejscem tym jest klubokawiarnia o ciekawej nazwie Znajomi Znajomych, która znajduje się w środku Śródmieścia, przy ulicy Wilczej 58a. W kalendarium lokalu znajdziecie bogatą gamę różnego rodzaju wydarzeń, od koncertów, poprzez imprezy taneczne, wernisaże, na pokazach filmowych i teatralnych kończąc. Wyjątkowość tego miejsca polega również na tym, że poza własnymi wydarzeniami, otwiera się także na wszelkie inne pomysły i propozycje współpracy. Tak więc, jeśli chcecie nakarmić nie tylko ciało, ale i duszę, zawitajcie do „Znajomych”. Czas tu spędzony na pewno będzie czasem pozytywnych doznań.

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.