Poznaj Znajomych u Znajomych

Na mapie Warszawy pojawiło się niezwykle ciekawe i klimatyczne miejsce, które powinno przypaść do gustu zarówno amatorom dobrego jedzenia, sztuki, jak i wyśmienitej zabawy.

Miejscem tym jest klubokawiarnia o ciekawej nazwie Znajomi Znajomych, która znajduje się w środku Śródmieścia, przy ulicy Wilczej 58a. W kalendarium lokalu znajdziecie bogatą gamę różnego rodzaju wydarzeń, od koncertów, poprzez imprezy taneczne, wernisaże, na pokazach filmowych i teatralnych kończąc. Wyjątkowość tego miejsca polega również na tym, że poza własnymi wydarzeniami, otwiera się także na wszelkie inne pomysły i propozycje współpracy. Tak więc, jeśli chcecie nakarmić nie tylko ciało, ale i duszę, zawitajcie do „Znajomych”. Czas tu spędzony na pewno będzie czasem pozytywnych doznań.

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.