Przydatne akcesoria sportowe: pulsometr

Pulsometr BEURER to niezwykle eleganckie urządzenie dedykowane kobietom. Jest nie tylko stylowy i naprawdę ładny, ale także (lub przede wszystkim) bardzo funkcjonalny i przydatny. Ten sportowy gadżet kontroluje intensywność wysiłku, a także monitoruje pracę serca podczas biegania. Może być wykorzystywany zarówno w trakcie treningu sportowego, jak również w trakcie działań rekreacyjnych i rehabilitacyjnych. Można pokusić się o stwierdzenie, że jest czymś na miarę osobistego trenera.

pulsometr Beurer
pulsometr Beurer (źródło: Pinterest)

Osobiście pulsometr ten polecam kobietom, które biegają po to, by zgubić zbędne kilogramy. Dlaczego? Bo to urządzenie doskonale wspomaga tego typu treningi, podpowiadając na jakim poziomie uzyskamy najlepszy i zadowalający nas wynik. Urządzenie te wskaże kiedy powinnyśmy przyspieszyć, a kiedy zwolnić, kiedy zwiększyć intensywność wysiłku, a kiedy trochę spasować. Prawda, że brzmi idealnie? Chyba lepszego towarzystwa w trakcie biegania nie mogłyśmy sobie wyobrazić.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że pulsometr Beurer sprawdzi się nie tylko podczas biegania. Równie dobrze spisze się podczas jazdy na rowerze, czy marszu z Nordic Walking.

Z podstawowych funkcji, w które pulsomierz jest wyposażony na pewno na uwagę zasługują:

– pomiar EKG (dokładna ilość uderzeń serca)

– średnia i maksymalna ilość uderzenia serca

– ilość spalonych kalorii

– ilość spalonego tłuszczu

– indywidualny zakres treningowy

– ustawienie czasu treningu

Ponadto, pulsomierz wyposażony jest w zegarek, stoper, kalendarz, budzik i alarm.

Dużym atutem urządzenia jest jego wodoodporność oraz podświetlany wyświetlacz, który umożliwia ćwiczenia wieczorową porą.

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.