Przydatne akcesoria i gadżety dla smartfonów Sony

Nie od dziś wiadomo, że firmowe gadżety i akcesoria do telefonów (sprawdź) są dużo droższe od zamienników innych producentów. Prawdziwym rekordzistą w wycenianiu swoich akcesoriów jest Apple, który za parę słuchawek liczy sobie 149 złotych. Sony rozsądnie wycenia swoje podstawowe akcesoria. Chociaż trafiają się takie dodatki, które wykraczają poza rozsądny budżet przeznaczony na elementy uzupełniające nasz telefon. Poniżej przeczytacie zarówno o dobrze wycenionym sprzęcie, jak i gadżetach dla entuzjastów, którzy mogą wydać więcej na oryginalny firmowy sprzęt.

Zestawy słuchawkowe eliminujące hałas

białe douszne słuchawki jako akcesoria do telefonów sony
źródło: http://foter.com

Jak działa eliminowanie hałasu w słuchawkach MDR-NC31EM? Wygodny dla ucha profil oraz wewnętrzny elektroniczny system wygłuszający odpowiadają za najlepsze odczucia podczas słuchania muzyki nawet w miejskim zgiełku. Nie są to typowe słuchawki douszne wykonane z niskiej jakości materiału. Kupicie je w sklepie Sony, jednak ja polecam poszukać ich w wyszukiwarce cen, która pozwoli zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych na tym samym egzemplarzu w kolorze czarnym. Biel jest droższa ze względu na unikatowy wygląd tego modelu, który trudniej dostać poza estore Sony. Moim zdaniem podbicie basu jest wystarczające jak na tak małe słuchawki. Zestaw głośnomówiący w tym modelu działa tylko z wejściem 5-stykowym 3,5 mm. Dlatego nie kupujcie ich pochopnie do rozmów, gdy nie macie pewności, że wasz smartfon posiada takie wejście.

Smart głośnik-budzik na bluetooth – mój faworyt

https://www.youtube.com/watch?v=VWN5p4GX63w

Zaczęliśmy bardzo klasycznie od przedmiotu, który przydaje się wszystkim użytkownikom telefonów. Natomiast drugie urządzenie jest już gadżetem dla konesera. Trudno opisać ten sprzęt inaczej. Mamy do czynienia z nie byle jakim budzikiem. Inteligentny głośnik Sony Smart Bluetooth Speaker BSP60 to zaawansowane urządzenie łączące się ze smartfonami opartymi o system Android. Posiada szereg funkcji od głośnika muzycznego, zestawu głośnomówiącego do prowadzenia konferencji telefonicznych oraz budzika ze stacją pogody. Sterujemy nim głosem a całe urządzenie, działa bez podłączania do gniazdka. Ekran dotykowy pozwala na sterowanie ręczne. Dodam, że każdy może dostosować swoją wersję kolorystyczną podświetlenia bocznych kapturków, które są jednocześnie głośnikami. Smart akcesoria do telefonów Sony są bardzo kreatywne i widocznie wyprzedzają trendy rynkowe.

Nie bez znaczenia może być informacja o tym, że głośnik stworzony został w Japonii, a nie Chinach. Made in Japan brzmi lepiej niż Made in China.

Uchwyt do gier dla smartfonów Sony

akcesoria do telefonów sony, czarny pad do PS
źródło: http://foter.com

Ten gadżet w końcu uzupełnia system Remote Play konsoli Sony PlayStation 4 i smartfonów Xperia. Uchwyt zwany Game Control Mount GCM10 to tani i solidny gadżet łączący pad od konsoli do gier ze smartfonem. Z jego pomocą możemy grać w ulubione tytuły, siedząc w fotelu z daleka od telewizora. Uchwyt pozwala na konfigurację nachylenia wyświetlacza smartfona względem naszego położenia. Gracze, którzy lubią leżeć podczas rozgrywki, będą zachwyceni.

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.