Z miłości do… zdrowego i dobrego jedzenia

obiady czwartkowe a na nich mnóstwo gości
źródło: www.obiadyczwartkowe.pl/

Już jakiś czas temu zdrowe odżywianie przestało być tylko przejściową modą czy zwykłą fanaberią, a stało się sposobem na życie – zdrowsze i szczęśliwsze życie. Ci, co do tej pory opierali się wszelkim zmianom i w momencie, kiedy cała Polska zmieniała nawyki żywieniowe, dziś nadrabiają zaległości. Bo nawyk zdrowego żywienia można w sobie wyrobić w każdej chwili. W dzisiejszych czasach nie jest to nawet takie trudne. Gdzie się nie ruszyć, tam z każdej strony słychać o dietach, zdrowym jedzeniu, itp. Z każdej strony słychać dziś o nowych wynalazkach, które pomagają spalić tkankę tłuszczową, zwalczają wzdęcia, minimalizują dokuczliwe alergie i inne niedogodności. Zdrowe odżywianie i aktywny styl życia to także tematy, które są poruszane podczas czwartkowych obiadów. Czym dokładnie są obiady czwartkowe (sprawdź) i na czym polega główna ich idea? O tym słów kilka poniżej.

Obiady czwartkowe – rzecz o zdrowym życiu

Obiady czwartkowe to nic innego, jak niezwykle interesujący cykl spotkań, które w pełni poświęcone są zdrowemu odżywianiu i zdrowemu stylowi życia. Ich organizacją zajmuje się znana i prestiżowa firma Philipiak Milano, która na zdrowym jedzeniu i gotowaniu zna się jak mało kto. Celem spotkań jest propagowanie tematyki zdrowotnej. Obiady czwartkowe mają również na celu edukowanie i kształtowanie postaw, w których priorytetem jest dbałość o zdrowie. Goście obiadów czwartkowych to znane osobistości ze świata filmu, teatru, sportu i kultury. Merytoryczną opiekę nad spotkaniami sprawują warszawscy dietetycy. Obiady czwartkowe odbywają się w prestiżowych warszawskich restauracjach. Co ważne, takie obiady czwartkowe nie ograniczają się tylko do pogawędek na temat zdrowego żywienia. Każdemu spotkaniu przyświeca szczytny cel. Znani i lubiani składają autografy na pamiątkach, które są następnie licytowane na dobroczynne cele. Warto w tym miejscu dodać, że dzięki obiadom czwartkowym i spotkaniom znanych oraz lubianych, firmie Philipiak udało się wesprzeć wiele akcji charytatywnych, w tym głośną akcję Pajacyk.

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.