Z miłości do… zdrowego i dobrego jedzenia

obiady czwartkowe a na nich mnóstwo gości
źródło: www.obiadyczwartkowe.pl/

Już jakiś czas temu zdrowe odżywianie przestało być tylko przejściową modą czy zwykłą fanaberią, a stało się sposobem na życie – zdrowsze i szczęśliwsze życie. Ci, co do tej pory opierali się wszelkim zmianom i w momencie, kiedy cała Polska zmieniała nawyki żywieniowe, dziś nadrabiają zaległości. Bo nawyk zdrowego żywienia można w sobie wyrobić w każdej chwili. W dzisiejszych czasach nie jest to nawet takie trudne. Gdzie się nie ruszyć, tam z każdej strony słychać o dietach, zdrowym jedzeniu, itp. Z każdej strony słychać dziś o nowych wynalazkach, które pomagają spalić tkankę tłuszczową, zwalczają wzdęcia, minimalizują dokuczliwe alergie i inne niedogodności. Zdrowe odżywianie i aktywny styl życia to także tematy, które są poruszane podczas czwartkowych obiadów. Czym dokładnie są obiady czwartkowe (sprawdź) i na czym polega główna ich idea? O tym słów kilka poniżej.

Obiady czwartkowe – rzecz o zdrowym życiu

Obiady czwartkowe to nic innego, jak niezwykle interesujący cykl spotkań, które w pełni poświęcone są zdrowemu odżywianiu i zdrowemu stylowi życia. Ich organizacją zajmuje się znana i prestiżowa firma Philipiak Milano, która na zdrowym jedzeniu i gotowaniu zna się jak mało kto. Celem spotkań jest propagowanie tematyki zdrowotnej. Obiady czwartkowe mają również na celu edukowanie i kształtowanie postaw, w których priorytetem jest dbałość o zdrowie. Goście obiadów czwartkowych to znane osobistości ze świata filmu, teatru, sportu i kultury. Merytoryczną opiekę nad spotkaniami sprawują warszawscy dietetycy. Obiady czwartkowe odbywają się w prestiżowych warszawskich restauracjach. Co ważne, takie obiady czwartkowe nie ograniczają się tylko do pogawędek na temat zdrowego żywienia. Każdemu spotkaniu przyświeca szczytny cel. Znani i lubiani składają autografy na pamiątkach, które są następnie licytowane na dobroczynne cele. Warto w tym miejscu dodać, że dzięki obiadom czwartkowym i spotkaniom znanych oraz lubianych, firmie Philipiak udało się wesprzeć wiele akcji charytatywnych, w tym głośną akcję Pajacyk.

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.