Garnki Philipiak (źródło: www.philipiaknaczynia.pl)
Garnki Philipiak (źródło: www.philipiaknaczynia.pl)

Zdrowe i lekkostrawne odżywianie to nie tylko odpowiedni wybór poszczególnych produktów i dań. To także odpowiedni sposób gotowania we właściwych garnkach. Z pewnością wiecie, że garnek garnkowi nierówny. Te, którymi dysponowały nasze mamy, a więc emaliowanie nie należą do najzdrowszych, dlatego też jak najszybciej powinny odejść do lamusa. Ich miejsce z kolei powinny zająć garnki wykonane z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Z myślą o osobach, które kochają gotować, a także dbają o zdrowe odżywianie się powstały garnki Philipiak. Tylko one są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających. Tylko im udało się skraść moje serce… 

Zanim jednak zapałałam miłością do tychże garnków i dałam się skusić marce Philipiak, zapoznałam się z dokładnymi opiniami na temat jej produktów. Jakie są opinie na temat garnków Philipiak? Niesamowicie pozytywne! Jedni zachwycają się ich doskonałym designem, nowoczesnym wzornictwem i minimalistyczną formą, nazywając poszczególne produkty Philipiak istnymi dziełami sztuki, które aż żal schować do szafki. Inni chwalą sobie możliwość zdrowego gotowania bez soli, tłuszczu i co ciekawe – bez wody! Jeszcze inni chwalą sobie materiał z jakiego produkty znanej marki są wykonane. Nic w tym dziwnego, gdyż specjalnie dobrana stal nie tylko zapewnia garnkom sztywność, która czyni je odpornymi na uszkodzenia, ale także sprawia, że są odporne na odkształcenia.

Opinie na temat produktów Philipiak nie pomijają również innej ważnej kwestii, która czyni gotowanie jeszcze bardziej komfortowym. Mowa tu o specjalnym akutermicznym dnie, które sprawia, że w trakcie gotowania potrawy nie tracą na swej jakości i nie wchodzą w żadne reakcje chemiczne. Poza tym, garnki Philipiak są antyalergiczne, antybakteryjne i energooszczędne. Potrawy w nich przygotowywane są zdrowsze i mniej kaloryczne od tradycyjnych. Są także smaczniejsze i bardziej aromatyczne.

Garnków Philipiak można używać zarówno na tradycyjnych kuchenkach gazowych i elektrycznych, jak również na nowoczesnych kuchniach indukcyjnych. Czytając te wszystkie pozytywne opinie o garnkach Philipiak nie tylko utwierdzam się w przekonaniu, że dokonałam słusznego wyboru decydując się na te, a nie inne produkty, ale także przestaję się dziwić, że tak wiele osób po nie sięga. Marka zdobyła zaufanie znanych i lubianych, m.in. Karola Okrasy, który został ambasadorem Philipiak, a także Agnieszkai Cegielskiej czy Karoliny Malinowskiej (zobacz – garnki Philipiak opinie).

Interesuje was jeszcze więcej ciekawostek? Zapraszam na stronę marki – garnki Philipiak opinie! Tam z całą pewnością zaspokoicie swoją ciekawość 🙂


 

 

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.