Pomysł na prezent – warsztaty kulinarne dla dwojga

Warsztaty kulinarne dla dwojga (źródło: katalogmarzen.pl)
Warsztaty kulinarne dla dwojga (źródło: katalogmarzen.pl)

Mikołajki tuż tuż, święta również… zastanawialiście się już, jaki prezent podarować sobie i swojej połówce? Myśleliście o jaki prezent poprosić w tym roku Świętego Mikołaja? Ja wszystko mam już zapięte na ostatni guzik. List został wysłany. Prośba poszła w świat. O co w tym roku prosiłam? Jaki miałam pomysł na prezent? Nietrudno zgadnąć, biorąc pod uwagę fakt, że moją największą miłością jest gotowanie… W tym roku wybór padł na warsztaty kulinarne dla dwojga. Skorzystam ja i skorzysta moja połówka.

Warsztaty kulinarne (źródło: katalogmarzen.pl)
Warsztaty kulinarne (źródło: katalogmarzen.pl)

A jaki jest wasz pomysł na prezent z okazji zbliżających się świąt? Może tak jak ja skusicie się na warsztaty kulinarne? Co powiedziecie o warsztatach kulinarnych dla dwojga? Powiem wam, że takie warsztaty to nie lada gratka zarówno dla osób zaprawionych w kuchennych bojach, jak i tych, które dopiero co rozpoczynają swoją kuchenną przygodę. Tego typu warsztaty dają możliwość zdobycia cennej wiedzy na temat diet, zdrowego odżywiania się, czy sposobu przyrządzania potraw. Prawda, że brzmi ciekawie? Niektórzy warsztaty kulinarne zwykli nazywać teatrem smaków i ucztą dla podniebienia. I faktycznie, coś w tym jest. Któż z nas nie lubi dobrze zjeść? A jeśli przy okazji możemy jeszcze dowiedzieć się czegoś ciekawego na temat jedzenia, jego przygotowywania i serwowania, to grzechem byłoby się nie skusić. A jeśli jeszcze przy okazji możemy miło spędzić czas z kimś bliskim, to już w ogóle…

Warsztaty kulinarne (źródło: katalogmarzen.pl)
Warsztaty kulinarne (źródło: katalogmarzen.pl)

Prawda jest taka, że tego typu inicjatywy, jak warsztaty kulinarne dostarczają nam wiedzy, której na próżno szukać w książkach, czy Internecie. Rozmowy o dietach, zagorzałe dyskusje i wymiana spostrzeżeń to najlepsza droga do zdobycia wartościowej wiedzy i cennych informacji. Tym bardziej jeśli gotowanie jest waszym sposobem na życie, zrelaksowanie się, czy oderwanie od szarej rzeczywistości.

Swój idealny voucher na warsztaty kulinarne dla dwojga (ach cóż za wspaniała przygoda dla zakochanych w sobie i w jedzeniu) znalazłam na jednej z moich ulubionych stron. Oczywiście adres strony został skrupulatnie zanotowany w liście do Mikołaja tak, żeby ułatwić mu pracę, a później uniknąć niemiłych niespodzianek.

I co powiecie na taki pomysł na prezent Mikołajkowy lub świąteczny? Dacie się skusić?

A może znajdziecie zupełnie inną inspirację  na obdarowanie siebie i bliskich – szukajcie, aż znajdziecie: pomysł na prezent w Katalogu Marzeń.

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.