Sportowy prezent z okazji dnia chłopaka

pomysł na prezent dla chłopaka
źródło: katalogmarzen.pl

Atrakcje, jakie mam zamiar Wam zaprezentować nie do końca są typowo sportowe. To coś na kształt aktywnego spędzania czasu w nowym środowisku. Coraz częściej sami robimy sobie prezenty na rozmaite okazje. Ale dni takie jak „dzień chłopaka”, „dzień kobiet” czy dni naszych mam i ojców są okazją do tego by obdarować kogoś. W końcu mało kto obchodzi takie święta kupując sobie upominki.

Domowa siłownia pod okiem instruktora

Na początku ciekawa oferta, która zwróciła moją uwagę niską ceną oraz pomysłem. Wyobraźcie sobie, że do waszego domu przychodzi profesjonalny trener, który układa wam plan treningowy, wykonuje go z wami oraz pomaga w rozplanowaniu tak zwanej domowej siłowni. Dostajecie rady jak trenować, odpoczywać, odżywiać się oraz wskazówki, co kupić w przyszłości by sprawnie i efektywnie ćwiczyć we własnym mieszkaniu. To wersja dla panów, zaś panie mają swój fitness pod okiem przystojnego instruktora lub instruktorki. Dlaczego uważam, że jest to świetny pomysł na prezent? Po pierwsze, nie ma nic lepszego jak pierwsze treningi pod okiem osoby, która się zna na rzeczy. To tak jakby uczyć się prowadzić auto bez instruktora. Z czasem, metodą prób i błędów byśmy się tego nauczyli, ale pewnie zrobilibyśmy sobie i innym krzywdę w czasie tej nauki. Poza tym, atrakcyjna cena plus ciekawe konsultacje na temat stworzenia siłowni w domu również mnie przekonują.

Wspinaczki po ścianie samemu bądź w parze

Jest to chyba najbardziej urozmaicona ale także wymagająca atrakcja, która dla was przygotowałem. Na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo prosta. Ale tak naprawdę trzeba sporo samozaparcia i sprawności by jej podołać do końca. Oczywiście ścianki dla początkujących są łatwiejsze nawet dla osób starszych czy dzieci ale mimo wszystko to kontrolowany wysiłek wymagający także myślenia. To dobry pomysł na prezent dla chłopaka z którego może skorzystać także jego partnerka. Najlepiej wybrać się we dwoje lub z grupką znajomych. Wspinanie odbywa się pod okiem instruktora, który zawsze służy pomocą. Pamiętajcie o tym by ubrać się wtedy na sportowo i mieć coś na zmianę ponieważ magnezja wspinaczkowa może was nieco pobrudzić.

Kursy narciarskie i snowboardowe

Między dniem chłopaka a początkiem sezonu narciarskiego jest pewien odstęp, ale zakupiony voucher zawsze można wykorzystać w ciągu 30-40 dni. Możliwość nauki jazdy na przykład na nartach to warte poznania doświadczenie, które zaowocuje w przyszłości, gdy będziecie chcieli wybrać się w polskie góry. Kursy odbywają się w największych polskich miastach takich jak Warszawa, Kraków, Lublin czy Katowice. Można uczyć się zarówno na naturalnych, jak i sztucznych stokach pokrytych igelitem. Nauka narciarstwa i deski to nie wszystko czego można posmakować pod okiem instruktora. Tak naprawdę nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o wybór dyscypliny, której chcemy się nauczyć. Latem można skorzystać z nauki  jazdy na nartach wodnych, desce czy nurkowania. Więcej pomysłów znajdziecie na stronie Katalogu Marzeń – pomysł na prezent dla chłopaka.

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.