Gdy boli brzuch sięgnij po No Spę Forte

No Spa (źródło: nospa.pl)
No Spa (źródło: nospa.pl)

Mimo, że na co dzień staramy się jeść zdrowo i lekkostrawnie, to jednak każdemu z nas zdarza się czasami nieco pofolgować z jedzeniem. Efektem naszych grzeszków są najczęściej dokuczliwe bóle brzucha, spowodowane skurczem jelit. Niektórzy z nas nie pozwalając sobie na większe uczty, również zmagają się z bólem brzucha. Może on wynikać z wrzodów żołądka lub dwunastnicy bądź zespołu jelita drażliwego. Zamiast siedzieć, zwijać się z bólu i czekać aż dyskomfort sam minie, lepiej jest sięgnąć po lek, który przyniesie szybką ulgę. 

Pamiętajcie, że im dłużej będzie trwał ból, tym mocniejsze skurcze wywoła. Dlatego szybkość reakcji jest w tym przypadku niezwykle ważna. Po jaki środek rozkurczowy sięgnąć, by ból szybko minął? Oczywiście można uciec się do domowych sposobów radzenia sobie z dyskomfortem ze strony brzucha. Można parzyć sobie ziołowe napary z mięty, melisy lub rumianku. Można też stosować ciepłe okłady na brzuch, które działają rozkurczowo i przynoszą ulgę. Ja jednak wolę bardziej zdecydowane rozwiązania, które zadziałają niemalże natychmiast. W momencie, kiedy boli mnie brzuch sięgam po No Spę Forte, która jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Lek ten świetnie sobie radzi nawet z bardzo silnym bólem. Działa rozkurczowo i dokładnie w miejscu bólu, a do tego jest bezpieczny dla organizmu i nie powoduje żadnych dokuczliwych (niepożądanych) objawów.

No Spę Forte można stosować w chorobach dróg żółciowych, na przykład w przebiegu kamicy dróg żółciowych, zapalenia pęcherzyka żółciowego, zapalenia przewodów żółciowych, a także w stanach skurczowych mięśni gładkich przewodu pokarmowego w przebiegu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy, zapalenia żołądka i jelit oraz w zespole drażliwego jelita grubego. Lek pomoże również w zaparciach na tle spastycznym i wzdęciach jelit.

No Spa Forte dawkowanie

Tabletki No Spy są łatwe do połknięcia i szybko się wchłaniają, dzięki czemu przynoszą szybką ulgę. Warto pamiętać, że preparat można stosować u osób powyżej 12 roku życia. Odpowiednią dawkę, jak również częstotliwość stosowania leku najlepiej jest ustalić z lekarzem. Aby leczenie przyniosło oczekiwane rezultaty, musi przebiegać pod okiem specjalisty. No Spa Forte dawkowanie dla dorosłych równa się 120-240mg na dobę w 2-3 dawkach podzielonych, a dla dzieci po 12 roku życia: 160mg na dobę w dawkach 2-4 podzielonych. Więcej informacji można znaleźć w ulotce na oficjalnej stronie No-Spy: No-Spa Forte dawkowanie.

 

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.