Gdy boli brzuch sięgnij po No Spę Forte

No Spa (źródło: nospa.pl)
No Spa (źródło: nospa.pl)

Mimo, że na co dzień staramy się jeść zdrowo i lekkostrawnie, to jednak każdemu z nas zdarza się czasami nieco pofolgować z jedzeniem. Efektem naszych grzeszków są najczęściej dokuczliwe bóle brzucha, spowodowane skurczem jelit. Niektórzy z nas nie pozwalając sobie na większe uczty, również zmagają się z bólem brzucha. Może on wynikać z wrzodów żołądka lub dwunastnicy bądź zespołu jelita drażliwego. Zamiast siedzieć, zwijać się z bólu i czekać aż dyskomfort sam minie, lepiej jest sięgnąć po lek, który przyniesie szybką ulgę. 

Pamiętajcie, że im dłużej będzie trwał ból, tym mocniejsze skurcze wywoła. Dlatego szybkość reakcji jest w tym przypadku niezwykle ważna. Po jaki środek rozkurczowy sięgnąć, by ból szybko minął? Oczywiście można uciec się do domowych sposobów radzenia sobie z dyskomfortem ze strony brzucha. Można parzyć sobie ziołowe napary z mięty, melisy lub rumianku. Można też stosować ciepłe okłady na brzuch, które działają rozkurczowo i przynoszą ulgę. Ja jednak wolę bardziej zdecydowane rozwiązania, które zadziałają niemalże natychmiast. W momencie, kiedy boli mnie brzuch sięgam po No Spę Forte, która jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Lek ten świetnie sobie radzi nawet z bardzo silnym bólem. Działa rozkurczowo i dokładnie w miejscu bólu, a do tego jest bezpieczny dla organizmu i nie powoduje żadnych dokuczliwych (niepożądanych) objawów.

No Spę Forte można stosować w chorobach dróg żółciowych, na przykład w przebiegu kamicy dróg żółciowych, zapalenia pęcherzyka żółciowego, zapalenia przewodów żółciowych, a także w stanach skurczowych mięśni gładkich przewodu pokarmowego w przebiegu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy, zapalenia żołądka i jelit oraz w zespole drażliwego jelita grubego. Lek pomoże również w zaparciach na tle spastycznym i wzdęciach jelit.

No Spa Forte dawkowanie

Tabletki No Spy są łatwe do połknięcia i szybko się wchłaniają, dzięki czemu przynoszą szybką ulgę. Warto pamiętać, że preparat można stosować u osób powyżej 12 roku życia. Odpowiednią dawkę, jak również częstotliwość stosowania leku najlepiej jest ustalić z lekarzem. Aby leczenie przyniosło oczekiwane rezultaty, musi przebiegać pod okiem specjalisty. No Spa Forte dawkowanie dla dorosłych równa się 120-240mg na dobę w 2-3 dawkach podzielonych, a dla dzieci po 12 roku życia: 160mg na dobę w dawkach 2-4 podzielonych. Więcej informacji można znaleźć w ulotce na oficjalnej stronie No-Spy: No-Spa Forte dawkowanie.

 

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.