Imprezy sportowe napędzają nowe promocje komórkowe

Kibice i fani sportu mają coraz lepsze życie dzięki ciągłym promocjom, które pojawiają się podczas różnego rodzaju imprez międzynarodowych. Najpierw Euro 2016 a teraz Igrzyska w Rio, dały możliwość zdobycia darmowego transferu danych na telefony komórkowe. A to dopiero początek metod pozwalających na otrzymanie licznych bonusów na komórkę w te wakacje.

Rejestracja numeru daje ogromne korzyści

promocje
źródło: http://foter.com

Od zarejestrowania numeru na kartę nie ma ucieczki. Trzeba to zrobić mniej więcej do końca tego roku, chociaż prawnie mamy czas do lutego przyszłego roku. Im później zabierzemy się za rejestracje, tym więcej możemy stracić. Możliwe, że ostatnie tygodnie wymaganej rejestracji będą szczególnie korzystne, ze względu na chęć przyciągnięcia do siebie klientów przez sieci komórkowe. Jednak biorąc pod uwagę obecne oferty, lepiej nie zwlekać z decyzją. Zwłaszcza że 10GB darmowego internetu to świetny prezent, który można wykorzystać podczas wakacyjnego urlopu. Okazuje się, że największa ilość urlopowiczów, przypada na wrzesień i październik. Niektórzy wolą wyjeżdżać na wakacje w listopadzie. Te osoby zdecydują się na rejestracje numeru dopiero za 2 miesiące, by otrzymać bonusy na swój urlop. W tym przypadku nie trzeba być kibicem sportowym, by skorzystać na ofercie, a sprytnym człowiekiem, który dobrze planuje swoje działania.

Bonusy za zwycięstwa polskich sportowców

euro 2016
źródło: http://foter.com

Największa w tym roku imprezą ważną dla naszych sportowców były mistrzostwa w piłce nożnej. Po bardzo dobrym występie biało-czerwonych możemy liczyć na kolejne sukcesy i występy w dużych turniejach. Duże sieci komórkowe zdały sobie sprawę, że warto być razem z kibicami i nagradzać ich za doping. Po meczach fazy grupowej przyszedł czas na ważne spotkania jeden na jednego. W tym czasie można było otrzymać darmowe doładowania i kody na 1GB transferu danych. Jednak bonus przyznawany był tylko za wygraną Polaków. Jak się okazało nawet po przegranym meczu z Portugalią, można było otrzymać ten bonus. Najbardziej uważni kibice, którzy śledzili Facebooka Orange, otrzymali nawet 3 GB darmowego transferu w czasie dwóch tygodni.

Rośnie liczba sposobów na to, jak doładować telefon lub transfer danych za darmo (sprawdź). Wiele z tych metod ma związek z turniejami sportowymi i wszechobecną modą na aktywność sportową. Jeżeli ta moda nie przeminie, to korzyści dla ludzi aktywnych będą pojawiały się regularnie.

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.