Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale boicie się zapytać…

źródło: pinterest
źródło: pinterest

Mimo, że niektórzy twierdzą inaczej – seks był i jest bardzo ważną częścią naszego życia. To jedno z największych źródeł przyjemności. To także bardzo pozytywny bodziec mający duży wpływ na zdrowie człowieka. Czy wiecie, że seks korzystnie wpływa na psychikę człowieka? Świetnie rozładowuje stres, pomaga pozbyć się napięcia i poprawia nastrój. Poprawia również koncentrację i wpływa na naszą kreatywność. A czy wiecie, że seks doskonale wzmacnia odporność i pozytywnie działaj na kondycję skóry oraz włosów? Co by nie mówić – seks to zdrowie! Nie tylko psychiczne… Nieoceniony jest też wpływ seksu na budowanie więzi i bliskości między partnerami.

Niestety, bardzo często nasze życie seksualne nie wygląda tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. W dużej mierze za nie do końca udane pożycie intymne odpowiedzialny jest stres. Prawda jest taka, że żyjemy szybko, jesteśmy coraz bardziej zmęczeni i zestresowani. A to nie wpływa dobrze na życie intymne. Kochamy się mniej i krócej. To z kolei budzi kolejne frustracje. Mężczyźni czują się niespełnieni, kobiety rozczarowane…

Jak czerpać przyjemność z seksu?

Kluczem na czerpanie większej przyjemności z seksu jest zminimalizowanie stresu dnia codziennego lub nauczenie się panowania nad nim. Musicie pamiętać, że duża dawka stresu = większe zmęczenie, a to z kolei przekłada się na brak chęci do zbliżenia. Stres może utrudnić również erekcję. Jeżeli chcecie czerpać przyjemność z seksu, musicie nauczyć się radzenia sobie ze stresem. Może nie jest to najłatwiejsze, ale na pewno nie jest niemożliwe. Kluczem do sukcesu jest chęć wyzwalania w sobie pozytywnych emocji. Jeśli nauczycie się czerpać przyjemność z drobiazgów, nauczycie się także walczyć ze stresem i jego negatywnymi skutkami. To z kolei przełoży się na polepszenie waszego życia seksualnego i zwiększenie doznań.

Pamiętajcie też o tym, że przyjemność z seksu w dużej mierze zależy na zaufaniu. Jeśli macie jakiekolwiek obawy – rozmawiajcie z partnerem/partnerką. Wspólnie rozwiązujcie wszelkie trudności. Gdy zaufacie sobie nawzajem będziecie mieć nie tylko lepsze życie intymne. Będziecie także mogli pozwolić sobie na śmielsze eksperymenty w łóżku. A to na pewno pozwoli uniknąć nudy i rutyny.

Co zrobić, aby doznania podczas zbliżenia były większe?

Nie zawsze ilość stosunków przekłada się na ich jakość. Jeżeli chcecie, aby przyjemność wynikająca ze zbliżenia z partnerem lub partnerką była jeszcze większa bawcie się seksem. Dosłownie! Nie bójcie się przebieranek i gadżetów z sex shopu. Jeśli się wyluzujecie, doznania będą intensywniejsze. Niczego nie planujcie – zaskakujcie siebie nawzajem! Nie bójcie się prowokować. Zachowujcie się jak para nastolatków. Unikajcie rutyny i nie bądźcie przewidywalni. Niestety nuda i brak kreatywności potrafią zabić nawet najbardziej udany związek. Eksperymenty w łóżku jeszcze nikomu nie wyszły na gorsze. Nie bójcie się nowości. To, co nowe może tylko odświeżyć waszą relację.

Dobrym rozwiązaniem na zwiększenie doznań jest także przyjmowanie odpowiednich suplementów diety. Jednym z najskuteczniejszych i najbardziej polecanych suplementów jest Liderin Sex Ekspert. Zażycie go na około 60 minut przed stosunkiem, zwiększy nie tylko możliwości, ale i satysfakcję.

Co robić, aby częściej uprawiać seks?

źródło: www.liderin.pl
źródło: www.liderin.pl

W tej kwestii bardzo pomocny będzie wspomniany wcześniej Liderin Sex Ekspert. Jest to suplement dla mężczyzn lubiących kochać się częściej, eksperymentować w łóżku i zwiększać swoje poczucie satysfakcji. Naturalne składniki Liderinu wspomagają możliwości seksualne i pozwalają na dużo więcej.

Informacji na temat Liderinu, jak również odpowiedzi na wiele innych nurtujących was pytań dotyczących seksu znajdziecie na stronie: http://www.liderin.pl/fakty/. Zachęcam was do poczytania!

 

 

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.