Dobry fryzjer w Krakowie – podpowiadamy, gdzie warto się udać!

fryzjer w Krakowie

Dobry fryzjer to prawdziwy skarb. Wysłucha, podpowie, odpowiednim cięciem doda pewności siebie i tym samym odmieni życie na lepsze. Sprawdź, na co zwrócić uwagę wybierając fryzjera i salon fryzjerski.

Chcesz mieć pewność, że po zejściu z fotela będziesz czuła się dobrze i komfortowo w nowej fryzurze? A może zależy Ci na profesjonalnych zabiegach, dzięki którym Twoje włosy będą jeszcze zdrowsze i piękniejsze?

W obydwu przypadkach sekretem sukcesu jest dobry fryzjer i odpowiedni salon fryzjerski. Odpowiedni, czyli taki, który świadczy usługi na wysokim poziomie, zapewnia właściwą opiekę i odpowiada na potrzeby klienta.

Po czym poznać, że trafiłaś we właściwe miejsce i na odpowiednią osobę? Jest kilka detali, na które warto zwrócić uwagę. Poniżej prezentujemy najważniejsze z nich. Podpowiadamy również, do którego salonu fryzjerskiego w Krakowie warto się udać.

Dobry fryzjer, czyli jaki?

Źródło: pixabay.com

Jaki powinien być fryzjer? Przede wszystkim kreatywny i pełen pasji. Do tego komunikatywny. Musi umieć słuchać. To ważna cecha, ponieważ poprzez rozmowę z klientem ma szansę dowiedzieć się jak najwięcej o jego potrzebach i oczekiwaniach.

Dobry fryzjer powinien dopytać się klienta o jego wizje i preferencje. Jednocześnie, jeśli jest taka potrzeba, powinien doradzić i zaproponować najwłaściwsze rozwiązanie lub odradzić wykonanie jakiegoś zabiegu.

Profesjonalista, zanim przejdzie do działania, zawsze sprawdza kondycję włosów. Jeśli uzna, że dana usługa, na przykład koloryzacja, jest zbyt obciążająca dla włosów, może odmówić jej wykonania.

Na co jeszcze zwrócić uwagę wybierając fryzjera? Na ukończone szkoły i odbyte kursy. Dobry fryzjer to wykwalifikowana i doświadczona osoba. Im więcej szkoleń i warsztatów ma na koncie, tym lepiej zna się na swoim fachu. Nieprzerwane dokształcanie się i bycie na bieżąco z trendami to znak rozpoznawczy prawdziwego profesjonalisty.

Dogodna lokalizacja salonu fryzjerskiego

Wybierając odpowiedni salon fryzjerski warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Jedną z nich jest lokalizacja. Owszem, salon nie musi być w ścisłym centrum miasta, ale dobrze by było, gdyby znajdował się w miejscu, do którego łatwo dotrzeć. Salon fryzjerski powinien być nam „po drodze”.

Wygląd i wyposażenie salonu

Salon fryzjerski już od progu powinien zachęcać do wejścia. Jeśli masz się czuć w nim dobrze, powinien być elegancko urządzony i zapewniać kameralną atmosferę. Musi też być odpowiednio – czytaj profesjonalnie – wyposażony.

W dobrym salonie nie ma miejsca na tanie produkty z marketu. Kosmetyki, farby i akcesoria fryzjerskie powinny być najwyższej jakości. Warto sprawdzić, czy salon posiada kosmetyki do różnego typu włosów.

Co jeszcze jest ważne? Higiena i porządek. To absolutna podstawa! Zwróć uwagę czy fryzjer dezynfekuje narzędzia, czy fotel, na którym zasiadasz, jest czysty. To samo dotyczy podłogi i bliskiego otoczenia. W końcu do salonu fryzjerskiego przychodzisz po to, żeby się zrelaksować, a nie czuć dyskomfort.

Zajrzyj koniecznie do salonów Simply Fine!

Znalezienie dobrego, profesjonalnego salonu fryzjerskiego bywa nie lada wyzwaniem. Całe szczęście nam się udało znaleźć miejsce idealne. A nawet dwa! To salony Simply Fine w Krakowie. Jeden z nich mieści się w biurowcu Herbewo. Drugi – w Galerii Krakowskiej.

Źródło: simplyfine.pl

Dlaczego Simply Fine? Przede wszystkim salony te zapewniają pełną gamę usług fryzjerskich na najwyższym poziomie. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez najlepszych, pełnych pasji, kreatywnych, a jednocześnie doświadczonych i wykwalifikowanych fryzjerów. Jak na profesjonalistów przystało, pracują oni na renomowanych produktach najnowszej generacji.

W Simply Fine możesz liczyć na nowoczesne, wręcz innowacyjne zabiegi, których nie znajdziesz w innym salonie.

Dodatkowo w salonie mieszczącym się w biurowcu Herbewo znajduje się strefa manicure i pedicure, więc przy okazji jednej wizyty możesz też zadbać o dłonie oraz stopy. To bardzo wygodne!

Simply Fine to wymarzony salon fryzjerski. Wystarczy tylko do niego wejść, aby już od progu poczuć się komfortowo. Przyjemna atmosfera, profesjonalny zespół, piękne, kameralne wnętrze – czy można chcieć czegoś więcej? W Simply Fine nie tylko odświeżysz swój look, ale także odpoczniesz od problemów dnia codziennego.

Oceń wpis!
[Total: 1 Average: 5]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.