II Międzynarodowy Konkurs Kulinarny – Trendy Chef 2013 w Bydgoszczy

Wyczyszczone patelnie i lśniące sztućce szykują się na konkurs Trendy Chef 2013, który odbędzie się w Bydgoszczy. Przypomnijmy, że celem konkursu jest odkrywanie nowych smaków i trendów estetycznych na talerzu. Jury oceniać będzie kompozycję smaku i ekspozycję dania na talerzu.

Uczestników tegorocznego II Międzynarodowego Konkursu Kulinarnego – Trendy Chef, który odbędzie się w Bydgoszczy 27 kwietnia, gościć będzie Hotel Słoneczny Młyn w Bydgoszczy. Organizatorem konkursu jest właściciel hotelu przy wsparciu Stowarzyszenia Kucharzy Pomorza i Kujaw Euro Toque Polska.

konkurs Trendy Chef w Bydgoszczy

W konkursie mogą wziąć udział kucharze pracujący w restauracjach i restauracjach hotelowych w Polsce i za granicą. Uczestnicy będą rywalizować w dwuosobowych zespołach. Pozostaje życzyć wszystkim powodzenia i Bon Appetit!

Oficjalna strona konkursu: http://www.trendychef.eu

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.