Kup sobie atrakcje, o których mogłeś tylko pomarzyć

auto
źródło: https://pixabay.com/pl/nissan-silvia-drift-konkurencji-339127/

Nie tylko rzeczy materialne mogą uchodzić za najlepszy prezent jaki moglibyśmy dostać. O wiele lepsze okazują się być wspomnienia. Słowa piosenki mówią “przeżyj to sam”, więc dlaczego nie spróbować czegoś nowego? I nie mówię tutaj o tak utartych schematach jak skok ze spadochronem czy szybka jazda super samochodem, która trwa tylko 5-10 minut. Jest dużo więcej atrakcji, które są warte waszych pieniędzy i zapewniają wspomnienia do końca życia.

 

Jak przeżywać, to po męsku

przetrwanie
źródło: https://www.pinterest.com/pin/2040762305275183/

Pamiętacie program emitowany w telewizji polskiej o nazwie “selekcja”? Każdy z was może sprawić sobie taką selekcję w nieco lżejszym wydaniu. Będzie to weekend survivalowy podczas, którego nauczycie się jak przetrwać w trudnych warunkach. Poczujecie stan zagrożenia oraz opanujecie strach wraz z pomocą wykwalifikowanych instruktorów. Nie jest to najlepszy prezent dla chłopaka od ukochanej kobiety. To raczej rzecz, którą każdy może sprawić sobie sam płacąc kilkaset złotych. Polecam wybrać się na takie szkolenie survivalowe samemu bez znajomych czy rodziny. Wtedy faktycznie można się czegoś nauczyć nie tylko fizycznie, ale i umysłowo opanowując strach.

 

 

Jazda sportowym autem to za mało?

Jak grzyby po deszczu wyrastają nowe oferty umożliwiające jazdę (jako pasażer) autem sportowym z górnej półki. O ile cena jest niska, to atrakcja daje sporo frajdy. Ale w wielu wypadkach czujemy ogromne niedosyt. Te pięć czy dziesięć minut w kokpicie mija jak kilka oddechów i za chwilę zapominamy o tym jak świetnie się czuliśmy. Dużo lepsze są eventy samochodowe, do których dostęp można sobie wykupić. Drogie panie daję wam właśnie pomysł na prezent dla chłopaka interesującego się motoryzacją. W najbliższym czasie odbywa się wiele zawodów driftu oraz dragów, które posiadają wejściówki VIP. Umożliwiają one kontakt z zawodnikami, oglądanie imprezy z bliska oraz kilka jazd próbnych po torze. Jeżeli wejściówka VIP podlega jakiemuś zespołowi, bo taka osoba dostanie nawet ubranie teamu wraz z cateringiem, który ich obowiązuje. Cena takiej przygody na torze wyścigowym jest dosyć wysoka. Ale wspomnienia są droższe od pieniędzy.

 

Strzelanie nie jedno ma imię

pistolet
źródło: https://www.pinterest.com/search/pins/?rs=ac&len=2&q=survival&term_meta[]=survival|autocomplete|0
Jednym z lepszych sposobów na spędzenie czasu lub zrobienie prezentu na dzień chłopaka jest wybranie się na strzelnicę. Nie chodzi mi tylko o typową strzelnicę dla broni palnej. Chociaż miłośników współczesnych militariów jest mnóstwo, to właśnie łucznictwo i walki średniowieczne rosną w siłę najprężniej. Pokazała to między innymi ostatnia impreza na Wolinie gdzie wiele narodów spotkało się by podziwiać walki rycerzy, kupić rozmaite przedmioty z epoki oraz wykonane ręcznie groty strzał, całe strzały, noże. Można nawet znaleźć dla siebie stroje z epoki. Polecam takie imprezy i skorzystanie z atrakcji jakim jest strzelanie z łuku.

Oceń wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Żaneta Jasina

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.