No-Spa Forte: dawkowanie

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Zagłosuj!)
Loading...
www.no-spa.pl
www.no-spa.pl

Bóle brzucha mogą zdarzyć się każdemu. Niestety dolegliwość ta jest tak popularna, że nie jesteśmy w stanie ustrzec się przed nią. Najczęstszą przyczyną wystąpienia bólu brzucha jest przejedzenie, zatrucie pokarmowe, wzdęcia, biegunka lub nadwrażliwość jelita. I mimo, że dyskomfort ten potrafi odebrać całą radość z życia, to jednak dobra wiadomość w tym wszystkim jest taka, że możemy sobie z nim poradzić. W jaki sposób? Sięgając po No-Spę, lek, który został stworzony z myślą o osobach cierpiących z powodu silnych bólów brzucha i które cenią sobie skuteczność działania i komfort stosowania leku. 

Substancją czynną preparatu jest drotaweryna o działaniu rozkurczającym na mięśnie gładkie zarówno przewodu pokarmowego, układu moczowego, jak i dróg żółciowych. Drotaweryna ma postać tabletek i przeznaczona jest do stosowania doustnego. Łatwo i szybko wchłania się z przewodu pokarmowego i nie powoduje skutków ubocznych. Zwalcza nawet najbardziej bolesne dolegliwości takie, jak kolki w kamicy nerkowej i moczowodowej, kamicy dróg żółciowych, chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, zapaleniu jelit i trzustki, w zespole drażliwego jelita oraz wzdęciach jelit.

Sięgając po No-Spę nie należy przekraczać zaleconych dawek, ponieważ nie zwiększy to skuteczności działania leku, a może jedynie zaszkodzić zdrowiu. No-Spa Forte przeznaczona jest dla pacjentów, którzy cierpią na szczególnie silne bóle brzucha, dawkowanie No-Spa Forte powinno zatem wynikać z rekomendacji lekarza.

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Zagłosuj!)
Loading...

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.