Pod Warszawą powstanie pierwszy w Polsce tunel aerodynamiczny

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Zagłosuj!)
Loading...

Już w maju będziemy mogli poczuć radość swobodnego lotu, taką jaką czują spadochroniarze. Wszystko dzięki Flyspot, miejscu w którym grawitacja przestaje istnieć. Tunel aerodynamiczny powstanie na granicy Ożarowa Mazowieckiego.

Flyspot
Źródło Pinterest

Flyspot to pionowy tunel o średnicy 4,5 metra z zamkniętym obiegiem powietrza. Zamontowane wewnątrz wentylatory o mocy 1,4 MW rozpędzają jednorodny strumień powietrza do zawrotnej prędkości 280 km/h. Osoby znajdujące się w tunelu odczuwają takie same wrażenia jak skoczkowie spadochronowi. Tunel w Ożarowie będzie pierwszym tego typu obiektem w Polsce. Obiekt zlokalizowany jest obok obwodnicy Warszawy (przy węźle Warszawa Zachód) w odległości 20 minut od lotniska Okęcie. Rozpoczęcie „lotów” planowane jest na 20 maja.

Wrażenia z wizyty w Flyspot są niesamowite, niestety zabawa nie należy do najtańszych. Za dwa loty (jeden lot trwa minutę) zapłacimy ponad 200 złotych. Planowany cennik prezentuje się następująco:

Dzieci: 2 loty – 219 zł
Dorośli: 2 loty – 249 zł
Pary: 4 loty – 489 zł
Pakiet Familijny: 2 osoby dorosłe i min. 1 osoba poniżej 18 roku życia- 699 zł.

Oczywiście właściciele zapowiadają organizowanie promocji i zniżek okresowych. Osoby zainteresowane tą nietuzinkową atrakcją mogą śledzić oficjalny fabpage projektu. Swój lot możemy zarezerwować przez Internet – dostępne są dokładne terminy co do minuty. Tunel zlokalizowany jest przy ul. Poznańskiej 33 (w Ożarowie). Szczegóły można znaleźć na ich stronie – Flyspot.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Zagłosuj!)
Loading...

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.