Reebok Women’s Fitness Camp

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Zagłosuj!)
Loading...

Rozpoczęły się zapisy na pierwszą edycję Reebok Women’s Fitness Camp – jednodniową imprezę fitness, która odbędzie się 8 czerwca na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie.

Reebok Women's Fitness Camp
Źródło Pinterest

Polska doczekała się pierwszej edycji Reebok Women’s Fitness Camp, wielkiej imprezy fitness, która zgromadzi w jednym miejscu 3 tysiące ćwiczących osób. Hasłem obozu jest – „Cały fitness w jednym miejscu”. Zajęcia na Błoniach Stadionu Narodowego poprowadzą trenerzy Les Mills i Reebok University. Dla uczestników będą przygotowane trzy strefy ćwiczeń. W trakcie campu będą wykonywane różnorodne treningi od siłowych przez taneczne po wyciszające i rozciągające. Organizatorzy zaplanowali również wiele konkursów i atrakcji oraz strefę chilloutową ze zdrową żywnością.

Najbardziej intensywny trening Bodycombat pozwoli uczestniczkom spalić nawet 750 kalorii! Reebok Women’s Fitness Camp został stworzony dla kobiet, dlatego zajęciom nadano odpowiedni format i intensywność. Tegoroczna edycja jest pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce.

Uczestniczki odbędą treningi siłowe, ćwiczenia inspirowane sztukami walki czy też ćwiczenia taneczne, przy muzyce house lub w rytm hip-hopu. W trakcie campu odbędą się również zajęcia poprawiające sylwetkę i wzmacniające wszystkie partie mięśni oraz treningi rozciągające i balansujące – na bazie z pilatesu oraz jogi.

Bramy Stadionu Narodowego zostaną otwarte od godziny 8 rano, a pierwsze zajęcia rozpoczną się o godzinie 10:00 i potrwają do godziny 18. W przerwach treningów odbędą się warsztaty z dietetykiem i fizjoterapeutą. Bilet wstępu na Reebok Women’s Fitness Camp kosztuje 59 złotych.

Informacje o wydarzeniu, harmonogram, listę trenerów i opis treningów znajdziesz na stronie: womensfitnesscamp.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Zagłosuj!)
Loading...

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.