Kawka – stylowy Bar kawowy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Zagłosuj!)
Loading...

Na warszawskim śródmieściu przy ulicy Koszykowej znajduje się stylowy zakątek kawowy –Bar  Kawowy Kawka. Jest to ciekawe miejsce, gdzie możemy skosztować rozmaitych rodzajów kawy i porozmawiać w przyjaznej, spokojnej atmosferze.

Bar Kawowy ma ciepły, jasny wystrój, a czarno-białe zdjęcia na ścianach sprawiają, że czujemy się jakbyśmy wpadli z wizytą na kawę do naszej babci. Drewniane krzesła i stoły rozmaitych kształtów i kolorów w niczym nie przypominają bliźniaczych stolików jakie możemy spotkać w sieciówkach. Dzięki temu klimat panujący w lokalu jest niepowtarzalny.

wnętrze baru "Kawka"
wnętrze baru „Kawka” (www.kawka.pl)

Jak się okazuje po wizycie w Barze Kawowym, Kawka to ptak wielce utalentowany w parzeniu dobrej kawy o mocnym smaku. Kawiarnia ma wszystkie cechy miejsca,  w którym można spokojnie odprężyć się po męczącym dniu w pracy albo wyskoczyć na przerwę kawową z biura.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Zagłosuj!)
Loading...

Cześć, nazywam się Żaneta Jasina. Od 2013 piszę bloga jak zdrowo się odżywiać. Na blogu znajdziesz dziesiątki porad dotyczących zdrowego trybu życia. Oprócz zdrowego odżywiania interesuje się modą i bookscrapingiem. Moje motto: Zdrowo jedz, pij i żyj.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.